9:48:00 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راهکار دولت برای عبور از پیچ و خم‌های بروکراسی
راهکار دولت برای عبور از پیچ و خم‌های بروکراسی
لازمه برخورد با بروکراسی‌های پرپیچ و خم، جدیت در مقابله با آن است و در این زمینه قطعا کاهش بروکراسی اداری و انتقال برخی اختیارات از مرکز به استان‌ها یک ضرورت اساسی محسوب می‌شود. به گزارش ایسنا، «ضرورت کاهش بروکراسی‌های اداری و تفویض اختیارات به استان‌ها» موضوعی است که رییس‌جمهور نیز بر آن تاکید کرده

لازمه برخورد با بروکراسی‌های پرپیچ و خم، جدیت در مقابله با آن است و در این زمینه قطعا کاهش بروکراسی اداری و انتقال برخی اختیارات از مرکز به استان‌ها یک ضرورت اساسی محسوب می‌شود.

به گزارش ایسنا، «ضرورت کاهش بروکراسی‌های اداری و تفویض اختیارات به استان‌ها» موضوعی است که رییس‌جمهور نیز بر آن تاکید کرده است.

«در این زمینه کمیته‌ای در تهران تشکیل و مقرر شده است که استاندار کرمان طرحی در خصوص اختیاراتی که این استان نیاز دارد ارایه دهد تا استان کرمان به عنوان استان پایلوت در واگذاری اختیارات در کشور مطرح شود، این طرح در صورت اجرای مناسب به کل استان‌های کشور تعمیم داده خواهد شد.»

خبر جدید  چند کرمانی متقاضی اهدای عضو هستند؟

این راهکار پاسخی است که حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه استان کرمان و با تاکید بر ضرورت اصلاح امور در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا پیرامون برنامه های دولت برای کاهش بروکراسی های اداری و واگذاری اختیارات به استان‌ها مطرح کرد.

قابل توجه است که «دولت یازدهم برخی از بروکراسی‌ها را حذف کرده‌ و در این راستا؛  ۴۰۰ مورد از اختیارات را به استان‌ها تفویض داده است. با این حال هنوز هم بروکراسی در کشور وجود دارد.»

خبر جدید  برگزاری گردهمایی هیأت‌های عزاداری شرق استان کرمان

رییس جمهور پیش از این نیز گفته بود: در شرایط ایران هر چه دولت را کوچک‌تر و چابک‌تر کنیم و کار را به مردم واگذار کنیم و دولت بتواند با بروکراسی خود مبارزه کند، تردید نکنید زندگی مردم بهتر خواهد شد و کارها دقیق‌تر و ارزان‌تر انجام می‌گیرد.

روحانی بارها تاکید کرده است که بروکراسی دولتی مشکلات زیادی ایجاد می‌کند و کارها باید به مردم سپرده شود.

خبر جدید  انقلاب اسلامی منشأ بیداری ملت‌های آزاده جهان است

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال