11:52:38 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راهپیمایی ۲۲بهمن باعث تقویت همبستگی بین ملت و کشور می شود
راهپیمایی ۲۲بهمن باعث تقویت همبستگی بین ملت و کشور می شود
به گزارش خبرنگار مهر، مهدی صدفی در نشست خبری در خصوص اعلام برنامه ها و راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر به خصوص ۲۲ بهمن، اظهار کرد: یوم الله ۲۲ بهمن یکی از روزهای تاریخی و سرنوشت ساز در انقلاب اسلامی محسوب می شود و این روزها یادآور ایثارگری تاریخ

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی صدفی در نشست خبری در خصوص اعلام برنامه ها و راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر به خصوص ۲۲ بهمن، اظهار کرد: یوم الله ۲۲ بهمن یکی از روزهای تاریخی و سرنوشت ساز در انقلاب اسلامی محسوب می شود و این روزها یادآور ایثارگری تاریخ ایران برعلیه رژیم پهلوی است.

وی افزود: روز یوم الله  ۲۲ بهمن، روز تجدیید عهد با آرمان های امام راحل و ارزش های انقلاب اسلامی و تجدید پیوند با ولایت و رهبری است بنابراین از ابعاد مختلف برای احاد ملت اهمیت دارد به گونه ای که امام راحل (ره) فرمودند: یوم الله ۲۲ بهمن عید انقلاب است و این در حالی است که تشبه به عید انقلاب بیانگر اهمیت این روز عظیم است.

وی با اشاره به اینکه در مقطعه ای که در آن قرار داریم در ایامی شاهد افتخارات و اقتدار نظام جمهوری اسلامی هستیم، گفت:  در زمینه های مختلف ایران پیشرفت های زیادی دارد و به عنوان کشور مستقل و ازاد که بر موفقیت های افزایش می یابد و شاهد توطئه های دشمن در راستای براندازی نظام جمهوری اسلام هستیم.

خبر جدید  بسکتبالیست های کرمانی از سد گروه بهمن گذشتند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان تصریح کرد: ملت ایران باشگوه تر از سال های  قبل شرکت خواهد کرد و به دنیا نشان  خواهد داد بعد از  ۴۰ سال گذشته جشن نظام ایام الله ۲۲ بهمن با همه مشکلات و نواقص  کشور، وفادار به نظام به کشور، ولایت و ارزش های انقلابی اسلامی است.

وی با بیان اینکه در کشوری با گذشت ۳۹ سال مردم  ایام الله ۲۲ بهمن با طراوت و پویا در جشن انقلاب شرکت می کند، افزود: حضور مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن باعث  تقویت همبستگی و استحکام بین ملت و کشور خواهد شد و دشمنان ملت را مایوس می کند.

صدفی با تاکید به اینکه یوم الله ۲۲ بهمن با حضور باشکوه تر مردم برگزار خواهد شد، اظهار کرد: در شهر کرمان از روزهای اغازین  یوم الله  دهه دستگاه های اجرایی، اقشار مختلف مردم، روحانیوه، دانشجویان، اصناف و …فجر از سرارسر استان امادگی خود را در جهت برگزاری هر چه باشکوه تر ۲۲ بهمن اعلام کردند.

خبر جدید  تشییع پیکر شهید نیروی انتظامی فردا در بم

وی با اشاره به اینکه ۱۵۰ نقطه از سراسر استان راهپیمایی برگزارخواهد شد، گفت:  در تمام شهرها، بخشداری ها و روستاهای دراری جمعیت استان کرمان راهپیمایی برگزار خواهد شد و این در حالی است که در روستاهای کم جمعیت   تجمعاتی در  حسینه ها و مساجد به عنوان گرامیداشت یوم الله ۲۲ بهمن برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینمه در شهر کرمان همه تمهیدات لازم، امکانات و تدابیر لازم برای برگزاری یوم الله ۲۲ بهمن فراهم اماده است، عنوان کرد: در شهر کرمان راهپیمایی ۲۲ بهمن  ساعت ۹ صبح از چهارراه طلاقانی به سمت میدان عاشورا برگزار خواهد شد و تجمع پایانی با حضور گسترده مردم کرمان در میدان عاشورا خواهیم داشت.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان کرمان ادامه داد: در طول مسیر راهپیمایی  در راستای بگزاری راهپیمایی با نشاط و جذاب برنامه های متنوع به صورت مردمی و خودجوش برگزار خواهد شد که از جمله آن استقرار ایستگاه های فرهنگی خاص نوجوانان و کودکان، اجرای نمایش سرود رزم نواز، گروه های سرود جوانان و نونهالان،  باسازی از صحنه های دوران انقلاب در قالب فعالیت های نمادین، استقرار ایستگاه های سلامت، ایستگاهای پاسخ گویی به سوالات، مشاوره و رادیو انقلاب می باشد.

خبر جدید  5کشته در سانحه رانندگی اتوبوس کرمان-تهران

وی برگزاری مسابقه عکاسی با موبایل از  جلوه های بصیری را از چمله برنامه راهپیمایی ۲۲ بهمن دانست و گفت:  جوایزی به برندگان این مسابقه اعطا خواهد شد که امیدواریم این راهپیمایی  با نشاط و با انگیزه برگزار شود.

عوامل متعددی از اقشار مردم و دستگاه های اجرایی نیروهای مسلح و… نقش دارند کمیته های متعددی برای برگزاری راهپیمایی تشکیل شود.

وی بیان داشت: کمیته تبلغیات و  فضا سازی، کمیته حفاظت و امنیت، کمیته حمل و نقل و  کمیته رفاه از جمله  کمیته ها ی برگزاری راهپیمایی یوم الله  ۲۲ بهمن هستند.

وی با اشاره به اینکه نورافشانی شامگاه ۲۱ بهمن ماه  همراه با فریاد الله اکبر خواهیم داشت، یادآور شد: در محل میدان خواجو ۹ شب  نورافشانی همراه با برنامه های فرهنگی اجرا خواهد شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال