15:49:28 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دشمن از برگزاری یادواره‌های شهدا نگران است
دشمن از برگزاری یادواره‌های شهدا نگران است
فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه امروز شهدای ایران الگوی جوانان در سراسر دنیا هستند و در دنیا تلاش می‌کنند تا به شهدای ما نزدیک شوند گفت: شهدا چنان اثری بر جامعه دارند که دشمن حتی از برگزاری یادواره‌های شهدای ما نگران است. به گزارش خبرگزاری بسیج در کرمان،   سردار حسن کاجی در یادواره شهدای

فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه امروز شهدای ایران الگوی جوانان در سراسر دنیا هستند و در دنیا تلاش می‌کنند تا به شهدای ما نزدیک شوند گفت: شهدا چنان اثری بر جامعه دارند که دشمن حتی از برگزاری یادواره‌های شهدای ما نگران است.

به گزارش خبرگزاری بسیج در کرمان،   سردار حسن کاجی در یادواره شهدای گمنام دانشگاه پیام نور کرمان که به مناسبت سالروز دفن دو شهید گمنام در این دانشگاه برگزار شد اظهار داشت: هنوز تعداد زیادی از خانواده‌های شهدا چشم انتظار فرزندان خود هستند.

وی با بیان اینکه خداوند در قرآن ۲۰۰ بار کلمه ذکر را گفته و بر یادآوری دوران ارزشمند تاکید کرده است افزود: یادواره شهدا محل بیان صمیمیت و اخلاص شهدا است و باید به افتخار بگوییم که ما از آل علی(ع) هستیم.

خبر جدید  صبح قرآنی دبیرستان شهید دستغیب با حضورفرمانده سپاه شهرستان انار

فرمانده گردان تخریب لشگر ۱۷ علی‌بن‌ابی‌طالب قم در دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه امروز وضعیت کسانی که به شهدای ما ظلم کردند را بررسی کنید گفت: به وضوح می‌بینید که این افراد سزای کار خود را دیدند و معلوم می‌شود که “هر که با آل علی در افتاد، ور افتاد”.

خبر جدید  بهترین الگوی خانواده سیره اهل بیت (علیهم السلام) هستند

وی با بیان اینکه شهدای ما امامزادگان عشقی هستند که باعث نور و برکات معنوی زیادی در سطح جامعه شدند عنوان کرد: هر جا که این شهدا حضور دارند باعث نورانیت آن نقطه هستند.

کاجی با اشاره به اینکه عظمت شهدا، به تازگی برای دنیا مشخص شده بیان کرد: شهدا چنان اثری بر جامعه دارند که دشمن حتی از برگزاری یادواره‌های شهدای ما نگران است.

وی با بیان اینکه شهدای گمنام از اولیای بزرگ الهی هستند که امروز در دانشگاه‌ها مایه خیر و معنویت هستند گفت: مدفن شهدا شعبه‌ای از کربلا است که در دانشگاه‌های سراسر کشور ایجاد شده است.

خبر جدید  افزايش کشف کالای قاچاق در کرمان

این راوی دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه باید قدر شهدا را بدانید افزود: شهدا اهل دستگیری از محرومان بودند.

کاجی با اشاره به اینکه شهدای گمنام می‌آیند تا ما را به خدا نزدیک‌تر کنند عنوان کرد: حدود ۱۰۷ هزار مادر شهید در کشور وجود دارند که باید قدر وجود آنها را دانست و تا از دنیا نرفته‌اند از برکت وجودی آنها استفاده کرد.

انتهای پیام/

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال