16:01:52 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دشمنان و معاندین نظام هدفمند هجمه های سنگینی علیه قوه قضائیه آغاز کرده اند
دشمنان و معاندین نظام هدفمند هجمه های سنگینی علیه قوه قضائیه آغاز کرده اند
رییس کل دادگستری استان کرمان گفت:دشمنان و معاندین نظام به صورت هدفمند هجمه های سنگینی علیه قوه قضائیه،سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،نیروی انتظامی و سایر نهادهای اثرگذار در اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را آغاز کرده اند. به گزارش خبرگزاری بسیج در کرمان، یدالله موحد در جمع فرماندهان سپاه حفاظت فرودگاه های استان کرمان اظهار داشت:بایستی با

رییس کل دادگستری استان کرمان گفت:دشمنان و معاندین نظام به صورت هدفمند هجمه های سنگینی علیه قوه قضائیه،سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،نیروی انتظامی و سایر نهادهای اثرگذار در اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را آغاز کرده اند.

به گزارش خبرگزاری بسیج در کرمان، یدالله موحد در جمع فرماندهان سپاه حفاظت فرودگاه های استان کرمان اظهار داشت:بایستی با بصیرت و هوشیاری در مقابل توطئه های دشمنان ایستادگی کرد.
نماینده عالی دستگاه قضائی در استان کرمان خاطرنشان ساخت:ماموریت و رسالت اصلی سپاه صیانت و حفاظت از کیان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و حقیقتا تا به امروز هرکجا نظام با خطراتی مواجه شده است این نهاد ارزشی به موقع و بهنگام ورود کرده است و نقشه های دشمنان به نظام را ناکام گذاشته است.
رییس شورای قضائی استان کرمان با اشاره به اینکه دشمنان همواره با استفاده از تمام ظرفیت ها و امکانات به دنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام جمهوری اسلامی ایران هستند،افزود:نهادهای حقوق بشری بسیج شده اندتا به مقدسات ما آسیب بزنند و القاء نمایند قضای اسلامی کارآمدی لازم را ندارند.
وی سردار حاج قاسم سلیمانی را سرباز مطیع ولایت و افتخار جهان اسلام،ملت شریف ایران و به ویژه مردم دیار کریمان دانست و گفت:استان کرمان در سطوح مختلف شخصیت های برجسته ای را پرورش داده است.
رییس کل دادگستری استان کرمان در پایان با تاکید به اینکه حفظ حقوق شهروندی و کرامت انسانی مورد تاکید است،گفت:خوشبختانه طی چند سال گذشته حتی یک مورد گلایه مندی از پرسنل حفاظت فرودگاه ها علیرغم اینکه ارتباط مستقیم و زیادی با مسافران دارند گزارش نشده است که جای تبریک و تشکر دارد.

خبر جدید  پیشنهاد دیدار رهبر انقلاب با مردم کرمان به مناسبت برگزاری کنگره 6500 شهید استان

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال