8:19:35 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در فرهنگ ما شهادت یکی از ارزشهای الهی است
در فرهنگ ما شهادت یکی از ارزشهای الهی است
رییس دومین کنگره شهدای دانشجوی استان کرمان گفت:در هر فرهنگی و هر جامعه ای یکسری ارزشها دارند که فرهنگ جامعه را میسازند در فرهنگ ما شهادت یکی از ارزشهای الهی است که باید با تمام وجود از آن دفاع کنیم و این فرهنگ اصیل را به فرزندان این‌مرز و بوم منتقل کنیم. به گزارش خبرگزاری

رییس دومین کنگره شهدای دانشجوی استان کرمان گفت:در هر فرهنگی و هر جامعه ای یکسری ارزشها دارند که فرهنگ جامعه را میسازند در فرهنگ ما شهادت یکی از ارزشهای الهی است که باید با تمام وجود از آن دفاع کنیم و این فرهنگ اصیل را به فرزندان این‌مرز و بوم منتقل کنیم.

به گزارش خبرگزاری بسیج در کرمان،   دکتر منظری توکلی رییس در دومین کنگره شهدای دانشجوی استان کرمان گفت:شهادت مرگیست انتخابی، شهادت نوع خاصی از مرگ نیست بلکه صفتی است از اوصاف حیات طیبه است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان افزود:شهید نظر می کند به وجه الله یعنی حجاب و پرده ای در کار نیست و انسان به لقاء الله میرسد.

خبر جدید  برگزاری یادواره شهدای گمنام در دانشگاه پیام نور کرمان

وی توضیح داد:شهید زیباترین زخمی است بر پیکر هستی و شهادت زیباترین غزلی است که از لبهای سرخ حقیقت میترآود ودر هر فرهنگی و هر جامعه ای یکسری ارزشها دارند که فرهنگ جامعه را میسازند در فرهنگ ما شهادت یکی از ارزشهای الهی است که باید با تمام وجود از آن دفاع کنیم و این فرهنگ اصیل را به فرزندان این‌مرز و بوم منتقل کنیم.

خبر جدید  امروز اکثر سدهای کشور بدست توانمند جوانان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه انجام می شود .

وی تشریح کرد:از سال ۱۳۹۲ قرار بر این شد که کنگره شهدای دانشجو برگزار شود که اولین کنگره در سال ۹۳ برگزار شد و این دومین کنگره است۱۴۰ شهید اعم از شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم دانشگاههای استان کرمان تقدیم انقلاب کردند.

 منظری توکلی تشریح کرد:امسال کنگره شهدا به همت بسیج دانشجویی و همچنین حمایت سردار ابوحمزه و با محوریت دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان برگزار میگردد

خبر جدید  راهی جز انقلاب صنعتی با تکیه بر تکنولوزی الکترونیک وجود ندارد

وی در پایان افزود:در این مراسم از ۳ کتاب که زندگینامه شهید فولادی، زندگینامه شهید عبدالله زاده و زندگینامه ۱۴۰ شهید دانشجو رونمایی می گردد.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال