6:41:05 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
درخواست رفع مشکلات بیمه درمانی بازنشستگان زغال سنگ توسط نماینده مردم کرمان
درخواست رفع مشکلات بیمه درمانی بازنشستگان زغال سنگ توسط نماینده مردم کرمان
گروه اجتماعی – کانون بازنشستگان صنعت فولاد کرمان از نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی تقویت خدمات درمانی و حل مشکلات بیمه درمانی بازنشستگان ذغال‌سنگ استان کرمان را خواستار شد. به گزارش ایکنا از کرمان، کانون بازنشستگان صنعت فولاد کرمان در نامه‌ای به نماینده مردم کرمان و راور در مجلس عنوان کردند:

گروه اجتماعی – کانون بازنشستگان صنعت فولاد کرمان از نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی تقویت خدمات درمانی و حل مشکلات بیمه درمانی بازنشستگان ذغال‌سنگ استان کرمان را خواستار شد.

به گزارش ایکنا از کرمان، کانون بازنشستگان صنعت فولاد کرمان در نامه‌ای به نماینده مردم کرمان و راور در مجلس عنوان کردند: در ادامه پیگیری‌های به عمل آمده در رابطه با رفع مشکلات و نگرانی‌های بازنشستگان صنعت فولاد استان در صحن علنی مجلس و مذاکره با مدیران، مسؤولان و وزرای کشور، اخیراً موضوع قطع ارتباط بیمه درمانی بازنشستگان فولاد با بیمه خدمات درمانی مطرح شده و نگرانی و دغدغه خاطر بازنشستگان را به دنبال داشته است که درخواست رفع این مشکل را از وی داریم.
کانون بازنشستگان صنعت فولاد کرمان در ادامه به مشکلات عدیده تامین هزینه‌های درمانی و دارویی ناشی از کار در اعماق زمین اشاره و عنوان کرده است: بازنشستگانی که سال‌ها عمر و جوانی خود را در معادن و تونل‌های زیر زمین سپری کرد‌ه‌اند، اکنون حمایت همه جانبه بیمه خدمات درمانی را نیاز دارند.
در این نامه بیان شده است: بازنشستگان صنعت فولاد کرمان مخالف قطع بیمه خدمات درمانی و جایگزینی بیمه دیگری هستند و احقاق حقوق و تقویت خدمات درمانی خود را خواستار هستند.
کانون بازنشستگان فولاد از زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس درخواست رسیدگی هرچه سریعتر به این مشکل بزرگ و رنج‌آور بازنشستگان صنعت فولاد همانند رسیدگی به مشکلات سابق را خواستار شد.
منبع: روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی محمدمهدی زاهدی
انتهای پیام

خبر جدید  فرصت های سرمایه گذاری در کرمان شناسایی شود/لزوم تقویت بخش خصوصی

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال