6:10:23 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
درخت انقلاب با دست مبارک امام(ره) کاشته شد
درخت انقلاب با دست مبارک امام(ره) کاشته شد
گروه سیاست و اقتصاد: مدیر آموزش و پرورش منوجان گفت: درخت انقلاب با دست مبارک امام (ره) کاشته و با خون شهدا به ثمر نشست و این است که امروز در دنیا سرافراز هستیم. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، ابراهیم چتروز، مدیر آموزش و پرورش منوجان دیروز شنبه، ۱۴ بهمن در مراسم نواختن

گروه سیاست و اقتصاد: مدیر آموزش و پرورش منوجان گفت: درخت انقلاب با دست مبارک امام (ره) کاشته و با خون شهدا به ثمر نشست و این است که امروز در دنیا سرافراز هستیم.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، ابراهیم چتروز، مدیر آموزش و پرورش منوجان دیروز شنبه، ۱۴ بهمن در مراسم نواختن زنگ انقلاب در مدارس این شهرستان با اشاره به آستانه ورود به دهه چهارم انقلاب و اینکه ورود امام به کشور بعد از ۱۵ سال تبعید هرگز از اذهان عموم فراموش نخواهد شد، گفت: درخت انقلاب با دست مبارک امام (ره) کاشته و با خون شهدا به ثمر نشست و این است که امروز در دنیا سرافراز هستیم.
وی افزود: انقلابی که در ایران اتفاق افتاد در تاریخ جهان متفاوت بود چراکه این انقلاب نه متکی به غرب و نه متکی به شرق بود.
وی مدیر آموزش و پرورش منوجان با بیان اینکه همه اقشار مردم به‌ویژه نسل جوان دست به دست هم دادند و یک حکومت مستقل رقم زدند، تصریح کرد: حکومت پهلوی اموال مردم را غارت می‌کرد و مردم توان اعتراض نداشتند و اکنون با ایجاد حکومتی مستقل در حوزه‌های هوافضا، تکنولوژی و … حرفی برای گفتن داریم و در این زمینه جزو ۹ کشور برتر جهان هستیم.
یادآور می‌شود، مسئولان بعد از نواختن زنگ انقلاب از جشنواره غذا، غرفه حجاب و عفاف و غرفه شهید حججی که به دست دانش‌آموزان مدرسه ابرار شهرستان ساخته شده بود بازدید کردند.

خبر جدید  تکمیل ساختمان ویژه بیماران سرطانی سرعت می‌گیرد

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال