14:43:01 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خواب خوش سودجویان در حوزه میراث فرهنگی پریشان می‌شود
خواب خوش سودجویان در حوزه میراث فرهنگی پریشان می‌شود
فرمانده جدید یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمان با بیان این‌که خواب خوش سودجویان در حوزه میراث‌فرهنگی پریشان می‌شود، گفت: از این پس همه محوطه‌ها و اماکن تاریخی و باستانی استان کرمان برای سودجویان و حفاران غیرمجاز ناایمن خواهد شد. به گزارش ایسنا، سرهنگ «نورعلی چوگانی» در مراسم معارفه خود به‌عنوان فرمانده

فرمانده جدید یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمان با بیان این‌که خواب خوش سودجویان در حوزه میراث‌فرهنگی پریشان می‌شود، گفت: از این پس همه محوطه‌ها و اماکن تاریخی و باستانی استان کرمان برای سودجویان و حفاران غیرمجاز ناایمن خواهد شد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ «نورعلی چوگانی» در مراسم معارفه خود به‌عنوان فرمانده جدید یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمان با اشاره به این‌که حفاظت از مواریث فرهنگی تنها بر عهده یک نهاد و یا ارگان خاص نیست، افزود: در این راستا باید همه دستگاه‌های مرتبط با هم همکاری داشته باشند تا بتوان خواب خوش سودجویان در حوزه میراث‌فرهنگی را پریشان کرد.

خبر جدید  پرونده آلایندگی مجتمع مس سرچشمه در انتظار رای دادگاه تجدید نظر

وی با بیان این‌که امنیت، شاه کلید توسعه صنعت گردشگری است، اظهار کرد: اگر در کشوری زیرساخت‌های گردشگری فراهم باشد اما در حوزه امنیت مشکلاتی وجود داشته باشد، بدون شک گردشگری آن کشور توفیقی نخواهد یافت.

چوگانی با اشاره به این‌که متأسفانه پلیس یگان حفاظت میراث‌فرهنگی، ناشناخته و گمنام است، گفت: برای تغییر نگرش و جلب مشارکت‌های مردمی باید راه‌اندازی شبکه‌های اجتماعی و محلی در اولویت کارها قرار گیرد و نگاه مردم را نسبت به میراث فرهنگی و لزوم حفظ این اثار روشن‌تر کرد.

خبر جدید  تجلیل از تعاونی های برتر استان کرمان

فرمانده جدید یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمان گفت: برای فرهنگسازی در میان مردم باید سرمایه‌گذاری کرد و این قبیل سرمایه‌گذاری‌ها در درازمدت تأثیر خواهند داشت.

چوگانی به لزوم آموزش پرسنل یگان حفاظت میراث‌فرهنگی اشاره و خاطرنشان کرد: باید نیروهای یگان حفاظت به زبان‌های مختلف جهان تسلط کامل داشته باشند تا بتوانند بهتر خدمات ارائه کنند.

خبر جدید  افتتاح ۲ طرح کمیته امداد درعنبرآباد

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال