15:52:36 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خواب خوش سودجویان در حوزه میراث فرهنگی پریشان می شود
خواب خوش سودجویان در حوزه میراث فرهنگی پریشان می شود
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی استان کرمان، سرهنگ نورعلی چوگانی با اشاره به اینکه حفاظت از مواریث فرهنگی تنها بر عهده یک نهاد یا ارگان خاص نیست، اظهار کرد: در این راستا باید همه دستگاههای مرتبط با هم همکاری داشته باشند تا بتوان خواب خوش سودجویان درحوزه میراث فرهنگی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی استان کرمان، سرهنگ نورعلی چوگانی با اشاره به اینکه حفاظت از مواریث فرهنگی تنها بر عهده یک نهاد یا ارگان خاص نیست، اظهار کرد: در این راستا باید همه دستگاههای مرتبط با هم همکاری داشته باشند تا بتوان خواب خوش سودجویان درحوزه میراث فرهنگی را پریشان کرد.

خبر جدید  3 كشته در حوادث رانندگی شمال استان

وی با بیان اینکه امنیت، شاه کلید توسعه صنعت گردشگری است، اظهار داشت: اگر در کشوری زیرساختهای گردشگری فراهم باشد اما در حوزه امنیت مشکلاتی وجود داشته باشد، بدون شک گردشگری آن کشور توفیقی نخواهد یافت.

سرهنگ چوگانی با اشاره به اینکه متاسفانه پلیس یگان حفاظت میراث فرهنگی، ناشناخته و گمنام است، بیان کرد: برای تغییر نگرش و جلب مشارکت های مردمی باید راه اندازی شبکه های اجتماعی و محلی در اولویت کارها قرار گیرد و نگاه مردم را نسبت به میراث فرهنگی و لزوم حفظ این اثار روشنتر ساخت.

خبر جدید  کشف سه تن چوب جنگلی قاچاق در جیرفت

فرمانده جدید یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان بیان کرد: برای فرهنگ سازی در بین مردم باید سرمایه گذاری کرد و این قبیل سرمایه گذاریها در دراز مدت تاثیر خواهند داشت.

سرهنگ چوگانی به لزوم آموزش پرسنل یگان حفاظت میراث فرهنگی اشاره و تصریح کرد: باید نیروهای یگان حفاظت به زبان های مختلف جهان تسلط کامل داشته باشند تا بتوانند بهتر خدمات ارائه کنند.

خبر جدید  رتبه کرمان در ایجاد فضای کسب و کار مناسب نیست

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال