8:42:25 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خرید ملک توسط خیران برای اجرای برنامه‌های قرآنی
خرید ملک توسط خیران برای اجرای برنامه‌های قرآنی
گروه اجتماعی: به همت خیران سومین ملک برای مجمع قاریان و حافظان قرآن کریم استان کرمان جهت اجرای برنامه‌های قرآنی خریداری شد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، سومین ملک جهت مجمع قاریان و حافظان قرآن کریم استان کرمان خریداری شد بخشی از ملک توسط ورثه مرحوم بهادر و مابقی معادل ۹۰۰ میلیون ریال

گروه اجتماعی: به همت خیران سومین ملک برای مجمع قاریان و حافظان قرآن کریم استان کرمان جهت اجرای برنامه‌های قرآنی خریداری شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، سومین ملک جهت مجمع قاریان و حافظان قرآن کریم استان کرمان خریداری شد بخشی از ملک توسط ورثه مرحوم بهادر و مابقی معادل ۹۰۰ میلیون ریال توسط خیرین تأمین وجه شد.
به همین منظور دیروز دوشنبه، ۲۳ بهمن در دفتر امام جمعه کرمان از ورثه مرحوم بهادر توسط حجت‌الاسلام حسن علیدادی‌سلیمانی، امام جمعه شهر کرمان تقدیر به عمل آمد.
پیش از این نیز زمین مرکز شماره ۱۴ توسط خانم میرکمانداری به مجمع قاریان و حافظان قرآن کریم استان کرمان اهدا شده که با کمک توسط خیران احداث شد.
همچنین نیمی از یک ملک در حوالی میدان رسالت به مجمع اهدا شده است که خیران می‌توانند جهت تکمیل مالکیت این ملک به مرکز اداری مجمع قاریان و حافظان قرآن کریم استان کرمان مراجعه کنند.
منبع: مجمع قاریان و حافظان قرآن کریم استان کرمان

خبر جدید  آغاز به کار "باغ هنر بم"

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال