15:07:52 - چهارشنبه 17 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حمایت از علم تبدیل به یک فرهنگ عمومی شده است/ آموزش و پرورش یک تشکیلات فرا وزارتخانه‌ای و فرا قوه‌ای است
حمایت از علم تبدیل به یک فرهنگ عمومی شده است/ آموزش و پرورش یک تشکیلات فرا وزارتخانه‌ای و فرا قوه‌ای است
به گزارش خبرگزاری موج، معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش گفت: اکنون ۶۷۹ شورا در سراسر کشور تشکیل شده است. مهرزاد حمیدی صبح امروز ۲۷ دی‌ماه در جلسه همایش بزرگ شوراهای آموزش و پرورش استان کرمان اظهار کرد: حمایت از دانش، علم و علم اندوزی به یک فرهنگ عمومی تبدیل شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش گفت: اکنون ۶۷۹ شورا در سراسر کشور تشکیل شده است.

مهرزاد حمیدی صبح امروز ۲۷ دی‌ماه در جلسه همایش بزرگ شوراهای آموزش و پرورش استان کرمان اظهار کرد: حمایت از دانش، علم و علم اندوزی به یک فرهنگ عمومی تبدیل شده است.

آموزش و پرورش یک تشکیلات فرا وزارتخانه‌ای و فرا قوه‌ای است

وی آموزش و پرورش را یک سازمان عظیم در کشور دانست و بیان کرد: آموزش و پرورش یک تشکیلات فرا وزارتخانه‌ای و فرا قوه‌ای است، به‌طوریکه همه افراد به صورت مستقیم و غیر مستقیم با آن در ارتباط هستیم.

خبر جدید  زائران زرندی پای پیاده به پابوس امام رضا (ع ) می روند

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش با بیان این مطلب که سرمایه انسانی آموزش و پرورش را به عدد و رقم نمی‌توان محاسبه کرد، ادامه داد: آموزش و پرورش تنها تشکیلاتی است که یک میلیون کارمند و ۱۳ میلیون دانش آموز تحت پوشش خود دارد، ضمن آنکه ۲۶ میلیون اولیاء دانش آموز با آن سر و کار دارند.

خبر جدید  اعزام ۲۳۷ جهادگر به روستا‌های محروم فهرج

حمایت از علم

کرمانی ها پیش قراول عملیاتی کردن قانون شوراها هستند

وی با اشاره به اینکه معلم و علم نزد مردم ایران از ارزش والایی برخوردار هستند، اظهار کرد: کرمانی ها پیش قراول عملیاتی کردن قانون شوراها هستند، اکنون ۶۷۹ شورا در سراسر کشور تشکیل شده است

لزوم مردمی شدن قانون آموزش و پرورش 

حمیدی بر لزوم مردمی شدن قانون آموزش و پرورش تاکید کرد و افزود: یکی از اقدامات خوب شوراها واگذاری اختیارات است و اکنون برخی مدارس به صورت هیئت امنایی اداره می‌شوند؛ همچنین باید با حضور متفکرین، اولیاء دانش آموزان و علماء جلسات شوراها به سرعت پیش برود تا ظرفیت های خوبی برای آموزش و پرورش ایجاد کنند.

خبر جدید  ارسال 76 تخته فرش ستباف از سوی ستاد بازسازی عتبات عالیات کرمان به نجف اشرف

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال