18:04:58 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حقوق بهمن ماه بازنشستگان فولاد تا پایان هفته جاری پرداخت می شود
حقوق بهمن ماه بازنشستگان فولاد تا پایان هفته جاری پرداخت می شود
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مرم کرمان و راور؛ محمدرضا  پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست مشترک با رئیس صندوق فولاد در مورد تعیین تکلیف پرداخت حقوق ماه‌های پایانی سال بازنشتگان فولاد اظهار داشت: با اقداماتی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مرم کرمان و راور؛ محمدرضا  پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست مشترک با رئیس صندوق فولاد در مورد تعیین تکلیف پرداخت حقوق ماه‌های پایانی سال بازنشتگان فولاد اظهار داشت: با اقداماتی که در مجلس انجام شد، مجموع منابع برای سال ۹۷ در لایحه بودجه کشور بیش از سه هزار میلیارد تومان برای پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد به تصویب رسید که می‌تواند هم به پرداخت به موقع حقوق و هم تعهدات بیمه‌ای آنها کمک کند.

وی در مورد پرداخت حقوق‌های معوق پایان سال بازنشستگان فولاد عنوان کرد: طی نشست مشترک انجام شده با رئیس صندوق فولاد کشورمقرر شد تا پایان هفته حقوق بهمن ماه بازنشستگان فولاد پرداخت شود و همچنین حقوق اسفند ماه به همراه عیدی تا پایان اسفند نیز پرداخت می شود.

خبر جدید  تمام کالاهای اساسی در استان کرمان به اندازه کافی وجود دارد

پورابراهیمی با بیان اینکه در زمینه بازنشستگان فولاد دو موضوع اساسی باید مورد پیگری قرار گیرد، گفت: یکی از این مباحث مربوط به نامه‌ای است که مدیر صندوق فولاد ۱۵ روز قبل به کمیسیون اقتصادی مجلس ارسال کرده مبنی بر پرونده تخلفات واگذاری بخشی از سهام صندوق فولاد که چند میلیارد تومان به ضرر کارگران فولاد شده است و باید سریعا پیگری شود.

وی تصریح کرد: این پرونده باید سریعتر در هیئت داوری رسیدگی شود و جمع‌بندی ما این است که در این حوزه ضوابط و مقررات قانونی در نحوه واگذاری دارایی‌ها صندوق فولاد که مربوط به ۹۰ هزار بازنشسته است، رعایت نشده و ضرر آن به صندوق بازنشستگان فولاد رسیده که کمیسیون اقتصادی آن را پیگیری می‌کند و درخواست کردیم که سریعا نسبت به ابطال این معامله اقدام شود.

خبر جدید  پشتوانه فکر عمیق و اعتقاد محکم به خلق آثار تاثیرگذار می‌انجامد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: منابع مربوط به بازنشستگان فولاد به دلیل سوء مدیریت در بازار ارکان سرمایه کشور دچار مشکل شده و پیگیری این موضوع را انجام داده و اجازه نمی‌دهیم بازنشستگان ضرر کنند.

پورابراهیمی بیان داشت: موضوع دیگر مربوط به واگذاری بخشی از سهام بازنشستگان فولاد به سازمان خصوصی‌سازی است که گزارش آن هم از طرف صندوق فولاد به کمیسیون اقتصادی مجلس ارجاع شده و سازمان خصوصی‌سازی مکلف است، توضیخات لازم را در این باره ارائه بدهد.

وی ابراز داشت: به نظر می‌رسد بخشی از تضییع حق بازنشستگان فولاد هم در تصمیمات سازمان خصوصی‌سازی اتفاق افتاده باشد که پرونده آن در حال پیگری است و امیداریم با دستور وزیر اقتصاد نسبت به برگشت حق ضایع شده از کارگران اقدام شود.

خبر جدید  رزمایش اقتدار عاشورایی گردانهای بیت المقدس در شهرستان رابر برگزار می شود

پورابراهیمی گفت: مجموعه این تخلفات چند صد میلیارد تومان منابع  صندوقی است که در بیمه و حقوق دچار اشکال کرده است.

وی ابراز داشت: پرونده تخلفات سازمان خصوصی‌سازی در موضوع‌های دارایی‌های صندوق فولاد و تخلفات سازمان بورس در مورد انجام معامله خلاف ضوابط مقررات در نشست با رئیس صندوق فولاد بحث شد و هر دو موضوع از طریق مجلس در حال پیگیری است و طی هفته آینده سریعتر با وزیر اقتصاد تعیین تکلیف می‌شوند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال