14:43:18 - جمعه 16 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور مردم در ۲۲ بهمن نشان از رای قاطع به جمهوری اسلامی بود
حضور مردم در ۲۲ بهمن نشان از رای قاطع به جمهوری اسلامی بود
به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام حسن علیدادی‌سلیمانی ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه اظهار داشت: حضور پرشور مردم در روز ۲۲ بهمن نشان از رای قاطع آنها به جمهوری اسلامی بود. وی با اشاره به ایام شهادت حضرت فاطمه (س) افزود: حضرت زهرا (س) در دفاع از مسیر ولایت و امامت تا آخرین قدم تلاش

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام حسن علیدادی‌سلیمانی ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه اظهار داشت: حضور پرشور مردم در روز ۲۲ بهمن نشان از رای قاطع آنها به جمهوری اسلامی بود.

وی با اشاره به ایام شهادت حضرت فاطمه (س) افزود: حضرت زهرا (س) در دفاع از مسیر ولایت و امامت تا آخرین قدم تلاش و جان خویش را تقدیم کردند.

علیدادی در خصوص کودتای رضاخانی توسط انگلیسی ها گفت: انگلیسی ها برای اینکه افرادی را در راس قدرت قرار دهند و به منافع خود برسند کودتا کردند.

امام جمعه کرمان بیان داشت: با روی کار آمدن رضا خان، ماموریت اسلام ستیزی را شروع کرد و ملت ایران و اقوام را مورد تهاجم قرار داد و در این میان دستور به لباس متحدالشکل داد.

وی با اشاره به اینکه ترور مخالفان در دستور کار رضاخان بود، تصریح کرد: بعضی از افرادی که برای روی کار آمدن رضاخان تلاش کرده بودند نیز ترور و تبعید شدند.

نماینده ولی فقیه در کرمان با اشاره به اینکه در زمان رضاخان ده ها اتفاق در راستای برنامه های ضد فرهنگی و دینی رقم خورد، گفت: برنامه هایی که در دوران حکومت رضا خان رخ داد  یکی از برگ‌های تلخ تاریخ است که باید عبرت‌های فراوان آن بیان شود.

علیدادی افزود: حق و هوای نفس همیشه در دو جبهه مقابل با هم درگیر هستند و آن زمان که هوا و هوس جمعی باشد بسیار خطرناک است.

امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه رای اکثریت باید از آگاهی و بصیرت نشات گیرد، افزود: مردم باید از روی هوا و هوس در اکثریت قرار نگیرند و با آگاهی و بصیرت در اکثریت باشند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال