13:05:38 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور در مراسم ۲۲ بهمن ناشی از اعتقاد به ولایت‌فقیه است
حضور در مراسم ۲۲ بهمن ناشی از اعتقاد به ولایت‌فقیه است
گروه سیاست و اقتصاد: امام جمعه رفسنجان گفت: حضور شما در مراسم ۲۲ بهمن ناشی از باور و یقین به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و اعتقاد شما به ولایت‌فقیه است به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور، امام جمعه رفسنجان در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن ۹۶ گفت: شما مردم انقلابی

گروه سیاست و اقتصاد: امام جمعه رفسنجان گفت: حضور شما در مراسم ۲۲ بهمن ناشی از باور و یقین به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و اعتقاد شما به ولایت‌فقیه است

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور، امام جمعه رفسنجان در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن ۹۶ گفت: شما مردم انقلابی امروز این حماسه را خلق کردید و جشن پیروزی انقلاب را برگزار کردید که قابل تقدیر است.
وی با اشاره به حدیثی از امام صادق(ع) افزود: وقتی خداوند اراده کند به بنده‌ای خیر و نیکی برساند و او را شایسته رحمت خود بداند اولا او را دین‌شناس می‌کند و به مقررات اسلام و احکام شریعت آگاه می‌کند ثانیا یقین و باور او را با الهام به دل، او را بهره‌مند می‌سازد.
امام جمعه رفسنجان بیان کرد: حضور شما در مراسم ۲۲ بهمن ناشی از باور و یقین به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و اعتقاد شما به ولایت‌فقیه است امامت و ولایت را جزء اعتقادات اصلی خود می‌دانید و انقلابی بودن شما مردم به همین حضورها مشخص می‌شود.
وی اظهارکرد: انقلابی‌ماندن خیلی مهم‌تر و اساسی‌تر است که در همه اعمال و رفتارها باید خود را نشان دهید هم در محل کار و خدمت به مردم و شنیدن صدای مردم و هم عمل کردن به خواسته‌های مردم و در صدد برطرف‌کردن همه مشکلات برآمدن است.
حجت‌الاسلام رمضانی‌پور بیان کرد: عمده مشکلات به وجود آمده که صدای بعضی افراد را درآورده مربوط به بعضی کم‌کاری‌ها و ناکارآمدی‌هاست که باید سطح توانمندی و کارآمدی خود را بالا ببریم قوای مجریه، مقننه و قضائیه حسب ‌الامر مقام معظم رهبری باید به مسائل اساسی مردم معیشت، اشتغال، ازدواج و مسکن توجه کنند.
وی تأکید کرد: اینکه صداهایی شنیده می‌شود مربوط به مسائل ذکر شده است اما امروز گرفتاری‌های مردم مانع از حضور مردم در صحنه نشد و مانع نشد مردم شعارهای انقلابی را تکرار نکنند و دین خود را نسبت به انقلاب و اسلام ادا نکنند اما مشکلات مردم در جای خود محفوظ است و باید به آن توجه شود.

خبر جدید  نائب قهرمانی کاراته کاهای کرمانی

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال