13:53:48 - جمعه 16 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جمهوری اسلامی ایران تجربه موفق پیروی از مکتب وحی است
جمهوری اسلامی ایران تجربه موفق پیروی از مکتب وحی است
به گزارش خبرنگار مهر، لاله افتخاری پنجشنبه شب در جمع فرزندان شاهد اظهار داشت: ما در یک مقطع زمانی خاص هستیم هم در آستانه شهادت حضرت زهرا (س) هستیم و پس از آن تولد حضرت که اتفاقا امسال با یک روز فاصله با روز جهانی زن همزمان شده است که برای ما پیام دارد و

به گزارش خبرنگار مهر، لاله افتخاری پنجشنبه شب در جمع فرزندان شاهد اظهار داشت: ما در یک مقطع زمانی خاص هستیم هم در آستانه شهادت حضرت زهرا (س) هستیم و پس از آن تولد حضرت که اتفاقا امسال با یک روز فاصله با روز جهانی زن همزمان شده است که برای ما پیام دارد و باید حضرت زهرا (س) را به عنوان الگوی خود انتخاب کنیم.

وی افزود: در روزهایی که گذشت یکی از عرصه‌های افتخارآفرینی ملت شریف، بصیر و ولایتمدار را در ۲۲ بهمن امسال دیدیم و با تنوع و اراده‌ای که مردم داشتند همه خیلی مصمم و با اراده قوی آمده بودند چرا که انقلاب ما مائده الهی است.

افتخاری عنوان داشت: نه در زمان انبیای الهی (ع)، نه در زمان نبی اکرم (ص)، نه زمان امام علی (ع) و سایر ائمه اطهار (ع) نتوانستند جریان حاکمیتی وحی را پیاده کنند اما انقلاب شکوهمند اسلامی ما دارد به سن بلوغی که قرآن کریم می‌گوید یعنی ۴۰ سالگی می‌رسد.

خبر جدید  شاهنامه خوانی و نقالی در شهربابک

نماینده سابق مردم تهران در مجلس با بیان اینکه این انقلاب با لطف الهی، خون شهدا و همبستگی مردم تناور شده است، تصریح کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران با آن همه ناباوری که دشمن داشت هر روز علیه نظام ما از اولین روزها برنامه‌ریزی کرد باز هم این مردم شریف بودند که عزیزان خود و سلامتی و آسایش خود را دادند اما نیامدند سهمی از انقلاب بگیرند.

افتخاری تأکید کرد: این روزها بعضی‌ها می‌آیند ویژه خواری می کنند و جریان آقازادگی راه می اندازند و بعد می گویند سهم ما از انقلاب چه شد که باید جواب داد سهم شما از انقلاب مدیریت پدران‌تان و بعد هم ویژه‌خواری فرزندان‌تان بود. پس باید گفت سهم ائمه ما  از اسلام چه بود امام حسین (ع)، امام سجاد (ع) و حضرت زینب (س) چه‌قدر از اسلام سهم داشتند.

خبر جدید  افتتاحیه اردوی جهادی در ارزوئیه

وی ادامه داد: زیر پرچم ولایت با مجاهدت، دفاع از مظلومان و مستضعفان، نظام و آرمان‌های امام (ره)، منویات مقام معظم رهبری و انقلاب، دنیا جمهوری اسلامی را به عنوان یک الگو و الهام‌بخش و تجربه موفق پیروی از مکتب وحی می‌شناسد.

وی با بیان این مطلب که ما به ویژه خانواده‌های شهدا نباید کوتاهی و لغزش داشته باشیم، تصریح کرد: اگر پدران ما در پیروزی انقلاب و در پیروزی و تداوم و بقای این انقلاب خون دادند و از زندگی خود گذشتند خانواده آنها باید صبور باشند چون خداوند به ما منت گذاشت همچنان که اسلام بر سر مؤمنان منت گذاشت.

خبر جدید  تعطیلی اداره‌های کرمان/دید در شهر به 2 کیلومتر رسید

نماینده سابق مردم تهران در مجلس تصریح کرد: شکر عملی این شهادت و اینکه جزو خانواده های شهدا هستیم این است که شب و روز در راه دفاع از نظام سر از پا نشناسیم.

افتخاری بیان داشت: آن کسی که سند ۲۰۳۰ را می‌نویسد برای منافع خود، بشریت را به چالش می کشد، سند ۲۰۳۰ ظاهری فریبنده و باطنی بسیار مشکل‌دار دارد و نه برای کشور ما بلکه برای عالم بشریت مشکل دارد.

افتخاری با بیان اینکه دفاع از اسلام مقابله با دشمنان قسم‌خورده بشریت است، ادامه داد: برای همین است که ژاپنی‌ها آن را رد کردند و حاضر نیستند زیر بار این سند بروند و ما می‌خواهیم با هر چه با حق و حقیقت و اراده الهی مخالفت دارد، مقابله کنیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال