6:43:54 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جشنواره ملی آیات در حوزه قرآنی سال آینده در کرمان برگزار می‌شود
جشنواره ملی آیات در حوزه قرآنی سال آینده در کرمان برگزار می‌شود
گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با اشاره به تسریع در روند بیمه فعالان قرآنی و اینکه در حال حاضر ۵۳۰ نفر فعال قرآنی در استان کرمان بیمه هستند، تأکید کرد: جشنواره ملی آیات در حوزه قرآنی سال آینده در کرمان برگزار می‌شود. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، محمدعلیزاده،

گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با اشاره به تسریع در روند بیمه فعالان قرآنی و اینکه در حال حاضر ۵۳۰ نفر فعال قرآنی در استان کرمان بیمه هستند، تأکید کرد: جشنواره ملی آیات در حوزه قرآنی سال آینده در کرمان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، محمدعلیزاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان دیروز سه‌شنبه، ۱۷ بهمن در مراسم اختتامیه دوازدهمین نمایشگاه بزرگ قرآن و عترت و دومین هفته قرآن و عترت استان کرمان با اشاره به برپایی دومین هفته قرآن و عترت در ۱۱ شهرستان کرمان با مشارکت ۲۰ دستگاه اجرایی گفت: از دستاوردهای مهم هفته قرآن و عترت می‌توان به کشف استعدادهای جدید در حوزه قرآن و عترت نام برد.
وی افزود: جشنواره‌های مختلف هفته قرآن و عترت به سطح شهرستان‌ها برده شد و بیش از ۳ هزار اثر قرآنی در سطح استان کرمان تولید شد.
علیزاده اظهارکرد: شاهد برگزاری برنامه‌های مشترکی بین اهل تسنن و تشیع در مناطق شرقی استان کرمان بودیم که از آن می‌توان به عنوان دیگر دستاورد مهم دومین هفته قرآن و عترت استان کرمان نام برد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با اشاره به تسریع در روند بیمه فعالان قرآنی و اینکه در حال حاضر ۵۳۰ نفر فعال قرآنی در استان کرمان بیمه هستند، تأکید کرد: جشنواره ملی آیات در حوزه قرآنی سال آینده در کرمان برگزار می‌شود.

خبر جدید  ۱۲۵۰ فرصت شغلی پایدار در راور ایجاد می شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال