6:28:36 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جشنواره فیلم رشد تأثیر زیادی در رسیدن به اهداف تربیتی دارد
جشنواره فیلم رشد تأثیر زیادی در رسیدن به اهداف تربیتی دارد
گروه فرهنگی: مدیر آموزش و پرورش شهرستان منوجان گفت: جشنواره فیلم رشد می تواند با به تصویر کشیدن و پرداختن تصویری به داستان های قرآنی و مسائل هنری و تربیتی تأثیر زیادی در رسیدن به اهداف آموزشی و تربیتی داشته باشد. به گزارش ایکنا از کرمان،‌ ابراهیم چتروز، مدیر آموزش و پرورش شهرستان منوجان دیروز

گروه فرهنگی: مدیر آموزش و پرورش شهرستان منوجان گفت: جشنواره فیلم رشد می تواند با به تصویر کشیدن و پرداختن تصویری به داستان های قرآنی و مسائل هنری و تربیتی تأثیر زیادی در رسیدن به اهداف آموزشی و تربیتی داشته باشد.

به گزارش ایکنا از کرمان،‌ ابراهیم چتروز، مدیر آموزش و پرورش شهرستان منوجان دیروز دوشنبه، ۷ اسفند در مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم رشد در محل سالن آموزش و پرورش شهرستان منوجان گفت: جشنواره فیلم رشد بهترین بستر برای انتقال تجربه به دانش‌آموزان و اولیا با استفاده از هنر تصویر است.
وی افزود: این جشنواره در خدمت یاددهی و یادگیری قرار گرفته و تلاش همه دست‌اندرکاران بر این است که این فیلم‌های آموزشی را در اختیار دانش‌آموزان و به خصوص در اختیار خانواده‌ها قرار دهند.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان منوجان بیان کرد: جشنواره فیلم رشد می تواند با به تصویر کشیدن و پرداختن تصویری به داستان های قرآنی و مسائل هنری و تربیتی تأثیر زیادی در رسیدن به اهداف آموزشی و تربیتی داشته باشد.
چتروز اظهارکرد: این جشنواره فرصت ارزشمندی برای هنرمندان و فیلم‌سازان است تا بتوانند فیلم‌های آموزشی خود را بسازند و در راستای کمک به فضای علمی و پژوهشی کشور ما قدم بردارند.
مدیر آموزش و پرورش منوجان با اشاره به بخش‌های مختلف چهل و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد، تأکید کرد: این جشنواره شامل فیلم های آموزشی کوتاه و بلند، فیلم‌های مستند کوتاه و بلند، فیلم‌های تربیتی و داستانی کوتاه و بلند است که در سالن آموزش و پرورش و برخی از مدارس برای دانش‌آموزان به تصویر کشیده می‌شود.
انتهای پیام

خبر جدید  باندبزرگ سارقان ترانسفرماتور و سیم های برق و تلفن در نرماشیر متلاشی شد

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال