7:02:09 - شنبه 17 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جامعه دینی به هیچ‌وجه دغدغه کنسرت و آزادی‌های شهوانی ندارند
جامعه دینی به هیچ‌وجه دغدغه کنسرت و آزادی‌های شهوانی ندارند
گروه سیاست و اقتصاد – امام جمعه جیرفت گفت: جامعه دینی و انقلابی به هیچ‌وجه دغدغه کنسرت و آزادی‌های شهوانی ندارند و افراد انقلابی و رسانه‌های انقلابی دغدغه‌های عامه مردم و هنجارهای انقلابی را دارند. به گزارش ایکنا از کرمان، حجت‌الاسلام رضا سعادت‌فر، امام جمعه جیرفت در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با تقدیر از

گروه سیاست و اقتصاد – امام جمعه جیرفت گفت: جامعه دینی و انقلابی به هیچ‌وجه دغدغه کنسرت و آزادی‌های شهوانی ندارند و افراد انقلابی و رسانه‌های انقلابی دغدغه‌های عامه مردم و هنجارهای انقلابی را دارند.

به گزارش ایکنا از کرمان، حجت‌الاسلام رضا سعادت‌فر، امام جمعه جیرفت در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با تقدیر از حضور میلیونی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: بنا به فرموده مقام معظم رهبری، این راهپیمایی پاسخ قاطع و دندان شکن به بیگانگان و دشمنان بود و همچنین توصیه ایشان به مسئولان کشور این بود که با استقامت کامل، روحیه انقلابی و عمل جهادی به ملت عزیز خدمت و از آرمان‌های انقلاب دفاع کنند.
وی با اشاره به روحیه انقلابی در مقابل روحیه اشرافی و طاغوتی افزود: بنا به فرموده امام خمینی(ره) ملت عدالت می‌خواهد، اتاق بزرگ نمی‌خواهد، ملت وزارتخانه اسلامی می‌خواهد.
حجت‌الاسلام سعادت‌فر بیان کرد: وقتی که یک محیط اشرافی، طاغوتی و ادبیات اشرافی شد، دیگر با نعره اشرافی نمی‌شود با آمریکا و استکبار جنگید و ملاک کسب ثروت از هر راهی می‌شود.
امام جمعه جیرفت تصریح کرد: هنگامی که خصلت‌ها اشرافی و طاغوتی شد با وطن فروشی می‌خواهند، کسب درآمد کنند و ملتی را که با تقدیم هزاران شهید یک وجب از خاک مقدس خود را در اختیار دشمن قرار نداده است، اکنون نماینده مجلس شورای اسلامی می‌گوید که خاک جزایر تنب بزرگ و کوچک یا ابوموسی را به امارات بفروشیم و از این طریق کسب ثروت و درآمد کنیم.
وی افزود: این خوی اشرافی و طاغوتی موجب می‌شود که نماینده مجلس ما در مورد یک فرد لائیک سگ‌باز و جاسوس بگوید که تمام کسانی که او را می‌شناختند، نظر مثبتی درباره شخصیت وی داشتند و دولت هم چند وزیر را مأمور بررسی پرونده وی در مورد خودکشی می‌کند در حالی که نظر قوه قضاییه در این راستا صحیح است.
حجت‌الاسلام سعادت‌فر تصریح کرد: هنگامی که صفت اشرافی و طاغوتی حاصل شد، دغدغه‌های انسان تغییر می‌کند و از مرام فاصله می‌گیرند و به جای دغدغه‌های عمومی مردم مسائلی مطرح می‌شوند که با خواست مردم کیلومترها فاصله دارد.
وی افزود: چرا برخی از افراد در راهپیمایی ۲۲ بهمن حرف‌هایی می‌زنند که با وحدت جامعه منافات دارد، مثلاً می‌گویند نهادها و ارگان‌ها راه انتخابات را سهل کنند، اما آیا راه انتخابات روی کدام انسان انقلابی و وفادار به شما و خدمتگزار مردم سخت است، این راه بر روی افراد وطن فروش، خائن به نظام و خون شهدا بسته است و باید همچنان بسته بماند.
وی تأکید کرد: رسانه‌هایی که از اشخاص پول می‌گیرند، دغدغه‌های جامعه را غلط معرفی می‌کنند، جامعه دینی و انقلابی به هیچ‌وجه دغدغه کنسرت و آزادی‌های شهوانی ندارند و افراد انقلابی و رسانه‌های انقلابی دغدغه‌های عامه مردم و هنجارهای انقلابی را دارند.
منبع: ستاد اقامه نماز جمعه استان کرمان
انتهای پیام

خبر جدید  عملکردهای حوزه زکات برای مردم قابل لمس باشد

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال