10:21:32 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جاده‌های کرمان حیاط خلوت رانندگان/افزایش ۱۰۰ درصدی تلفات تصادف خودروهای افغان بر
جاده‌های کرمان حیاط خلوت رانندگان/افزایش ۱۰۰ درصدی تلفات تصادف خودروهای افغان بر
فرمانده پلیس راهور شمال استان کرمان گفت: به دلیل آنکه استان های همجوار ما دوربین‌های پایش تصویری نصب است اما در جاده های استان کرمان به این دوربین‌ها مجهز نیستند لذا کرمان حیاط خلوت سرعت رانندگان است. به گزارش ایسنا، سرهنگ یوسف نجفی در کمیسیون راه‌های استان کرمان گفت: در سال جاری۱۶ درصد افزایش برخورد رخ

فرمانده پلیس راهور شمال استان کرمان گفت: به دلیل آنکه استان های همجوار ما دوربین‌های پایش تصویری نصب است اما در جاده های استان کرمان به این دوربین‌ها مجهز نیستند لذا کرمان حیاط خلوت سرعت رانندگان است.

به گزارش ایسنا، سرهنگ یوسف نجفی در کمیسیون راه‌های استان کرمان گفت: در سال جاری۱۶ درصد افزایش برخورد رخ به رخ داشته‌ایم، تصادفات ناشی از استفاده از تلفن همراه ۱۱ درصد افزایش داشته ایم، همچنین در حرکات مخاطره آمیز ۲۸ درصد افزایش تصادف داشته‌ایم، ضمن آنکه در توقیف خودروها ۱۸ درصد افزایش داشته‌ایم.

خبر جدید  محرم یک مراسم فرهنگی سیاسی و عقیدتی است

وی از لزوم شناسایی متغیرها در راستای کاهش تصادفات سخن به میان آورد و بیان کرد: استان کرمان در سال قبل با حدود ۹۰ نفر تلفات آن کمتر بوده که در مقایسه با سایر استان‌های دیگر جزء بهترین استان‌های کشور بوده است.

فرمانده پلیس راهور شمال استان کرمان از افزایش ۱۰ میلیونی تردد خودروها در سال جاری و افزایش سرعت را از جمله لایل افزایش تصادفات استان برشمرد و عنوان کرد: به دلیل آنکه استان های همجوار ما دوربین‌های پایش تصویری نصب است اما در جاده های استان کرمان به این دوربین‌ها مجهز نیستند لذا کرمان حیاط خلوت سرعت رانندگان است.

خبر جدید  آموزش سمپاشي اول فصل در انار

وی از تاثیر افغانی کش‌ها در تصادفات سخن گفت و بیان کرد: در چند روز قبل یک تصادف که به دلیل انحراف به چپ تریلر بود و متاسفانه در آن حادثه ۵ نفر سرنشین خودروی سواری کشته شدند، پس از بررسی‌ها مشخص شد که یک خودروی افغانی کش در همان زمان زمان از این محل تردد کرده است.

نجفی با بیان این مطلب که در سال جاری تعداد تلفات در تصادفات خودروهای افغانی کش صد در صد افزایش داشته‌ایم، ادامه داد: در سال گذشته بیشتر خودروهای که واژگون شدند تک سرنشین بوده‌اند اما متاسفانه در سال جاری اینگونه نبوده است، قابل توجه است که در سال جاری افزایش چندانی در تعداد فقره تصادفات نداشته‌ایم اما شدت تصادفات و درنتیجه تعداد فوت شدگان افزایش داشته‌ایم.  

خبر جدید  یک کشته در برخورد دو خودرو در سیرجان

وی خاطرنشان کرد: اقدامات بازدارندگی و امدادی دستگاه‌های مربوطه افزایش داشته‌ایم، لذا باید روی رفتار مردم مطالعاتی صورت گیرد تا علت افزایش تصادفات مشخص شود.
انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال