9:07:48 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ثبت یک طلاق در ازای هر ۵ ازدواج/آمار ازدواج ۳ درصد کاهش یافته است
ثبت یک طلاق در ازای هر ۵ ازدواج/آمار ازدواج ۳ درصد کاهش یافته است
به گزارش خبرنگار مهر، رضا طالبی زاده صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران به تشریح عملکرد اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان طی ۱۰ ماه امسال پرداخت و گفت: طی مدت گفته شده ۲۰ هزار و ۱۲۹ واقعه ازدواج در دفاتر ازدواج و طلاق این استان به ثبت رسیده است. وی با اشاره به

به گزارش خبرنگار مهر، رضا طالبی زاده صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران به تشریح عملکرد اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان طی ۱۰ ماه امسال پرداخت و گفت: طی مدت گفته شده ۲۰ هزار و ۱۲۹ واقعه ازدواج در دفاتر ازدواج و طلاق این استان به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به اینکه کاهش سه درصدی آمار ازدواج در استان در مقایسه با سال گذشته را شاهد هستیم، یادآور شد: متوسط ازدواج طی ۱۰ ماه سال جاری در کشور هفت درصد کاهش یافته است.

خبر جدید  کشف حدود ده کیلوگرم شیشه در نرماشیر

طالبی زاده به جایگاه چهارم کرمان در این خصوص اشاره کرد و افزود: این استان در مقایسه با سایر استان ها از وضعیت مناسبی برخوردار است.

وی همچنین آمار طلاق ثبت شده طی ۱۰ ماه سال جاری را چهار هزار و ۴۷۹ واقعه عنوان و تصریح کرد: آمار طلاق در کرمان در مقایسه با سال گذشته دو درصد افزایش یافته است.

طالبی زاده همچنین با اشاره به اینکه روزانه به طور متوسط ۱۴ واقعه طلاق در استان کرمان رخ می دهد، بیان کرد: استان کرمان با نرخ دو درصدی جایگاه ۲۲ کشور را به خود اختصاص داد است.

خبر جدید  انجام مراحل ثبت جهانی شهر راین به عنوان باغ شهر

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان متوسط نرخ طلاق در کشور طی ۱۰ ماه امسال را چهار درصد عنوان کرد و گفت: به طور متوسط روزانه ۶۶ مورد ازدواج در استان کرمان انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه در مدت گفته شده طور متوسط  به ازای هر ۱۰۰ واقعه ازدواج ۲۱ واقعه طلاق به ثبت رسیده است، افزود: در واقع در ازای هر پنج ازدواج ثبت شده یک واقعه طلاق وجود دارد.

خبر جدید  فرمان توسعه به بخش های غیردولتی واگذار شده است

طالبی زاده گفت: طی ۱۰ ماه امسال بازرسان اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان تمامی وقایع ازدواج و طلاق ثبت شده را در ۱۱۷ بازرسی از دفاتر ازدواج و ۳۴ بازرسی از دفاتر طلاق مورد ارزیابی و بازرسی قرار داده اند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال