16:53:46 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تولید ۲۵۰ واگن مسافری قطار برقی تهران به مشهد در کارخانه واگن‌سازی زرند
تولید ۲۵۰ واگن مسافری قطار برقی تهران به مشهد در کارخانه واگن‌سازی زرند
مدیر عامل گروه صنعتی پلور سبز گفت: راه‌آهن، شرکت چینی را که فاینانس قطار برقی «تهران ‌- مشهد» را بر عهده دارد موظف کرده تا واگن‌های خود را از ایران تهیه کند و به دنبال آن ۲۵۰ واگن این قطار توسط کارخانه واگن‌سازی زرند تولید می‌شود. به گزارش ایسنا، «سیدکیوان امام» افزود: کارخانه واگن‌سازی زرند

مدیر عامل گروه صنعتی پلور سبز گفت: راه‌آهن، شرکت چینی را که فاینانس قطار برقی «تهران ‌- مشهد» را بر عهده دارد موظف کرده تا واگن‌های خود را از ایران تهیه کند و به دنبال آن ۲۵۰ واگن این قطار توسط کارخانه واگن‌سازی زرند تولید می‌شود.

به گزارش ایسنا، «سیدکیوان امام» افزود: کارخانه واگن‌سازی زرند ۲۶۰ پرسنل دارد که ۹۵ درصد این پرسنل بومی شهرستان زرند هستند.

خبر جدید  بهره برداری ازکشتارگاه دام سبک و سنگین درماهان

امام از توسعه کارخانه واگن‌سازی زرند خبر داد و گفت: در طی تولید واگن‌های جدید برای قراردادهای منعقد شده طرح توسعه این‌ کارخانه را در پیش گرفته‌ایم و دو برابر ظرفیت کنونی توسعه پیدا می‌کند.

مدیر عامل گروه صنعتی پلور سبز با بیان این مطلب که با طرح توسعه این‌ کارخانه ۵۰۰ ‌شغل جدید ایجاد می‌شود، یادآور شد: راه‌آهن، شرکت چینی را که فاینانس قطار برقی تهران ‌به مشهد را بر عهده دارد موظف کرده تا واگن‌های خود را از ایران تهیه کند و به دنبال آن ۲۵۰ واگن این قطار توسط کارخانه واگن‌سازی زرند تولید می‌شود.

خبر جدید  زمین‌لرزه ۴.۸ فاریاب هیچ خسارت جانی و مالی نداشته است

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال