18:00:55 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توجه ویژه به قرآن انسان را به جایگاه عالی می رساند
توجه ویژه به قرآن انسان را به جایگاه عالی می رساند
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام امان الله علیمرادی عصر پنجشنبه در آیین اختتامیه همایش پیشگیری از خشونت، چالش ها و راه کارها اظهار داشت: تعاون علمی و فکری و اندیش ورزی از بارزترین مصادیق تعاون است و در رتبه بندی تعاون باید بدانیم که بالاترین رتبه را شهیدان دارند. علیمرادی بیان داشت: مسائل و

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام امان الله علیمرادی عصر پنجشنبه در آیین اختتامیه همایش پیشگیری از خشونت، چالش ها و راه کارها اظهار داشت: تعاون علمی و فکری و اندیش ورزی از بارزترین مصادیق تعاون است و در رتبه بندی تعاون باید بدانیم که بالاترین رتبه را شهیدان دارند.

علیمرادی بیان داشت: مسائل و افکار انسان مسائل پیچیده ای هستند چرا که انسان هم موجودی پیچیده است و یک منبعی که بهتر از همه منابع انسان را شناخته است قران کریم است.

خبر جدید  عوامل ترویج فساد اخلاقی چیست؟!

وی گفت: قرآن مسائل انسان را از هم گسیخته و جدا نمی کند و در آیات قرآن به توحید و معاد باهم اشاره می شود و آنها را جدا نمی کند.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه همه اجزاء بشر باید باهم پیوند بخورند تا مسائلی از قبیل خشونت حل شود، تصریح کرد: به مسئله خشونت باید مانند قرآن به تمامی مسائلش توجه شود زیرا خشونت بسیار پیچیده است و نباید جدا از هم پرداخته شود.

خبر جدید  صلابت و تداوم حضور مردم، انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند

علیمرادی افزود: قرآن بشر را موجود با فطرت خدا می داند چنین نگاهی از بدو تا ختم به انسان وجود داشته و خداوند برای رسیدن انسان به مقصد یک کاتالوگ رفتاری تعریف کرده که قرآن کاتالوگ انسان است زیرا خدا انسان را آفرید و نحوه رفتار انسان را در قرآن آورده است.

وی بیان داشت: انسان برای اینکه به مقام عالی انسانی برسد باید همراه قرآن باشد انسان پیوسته محتاج این است که کتاب الهی بر او تلاوت شود.

خبر جدید  ضریب اشغال هتل‌های استان کرمان بالای 90 درصد بود اما ...

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری افزود: فضای ذکر و یاد خداوند در قرآن که بارزترین آن نماز است باید در جامعه حاکم باشد در همه حوزه ها باید قسط و عدل در جامعه حاکم باشد.

علیمرادی تصریح کرد: ما نیاز به عالمان دینی بیم دهنده داریم و بیم دهنده نه تنها با زبان بلکه با تمام وجود باید بیم دهد و انذار کند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال