11:20:16 - پنج‌شنبه 9 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تهیه نقشه ممیزی بازارکرمان در دستور کار امسال آتش نشانی قرار دارد
تهیه نقشه ممیزی بازارکرمان در دستور کار امسال آتش نشانی قرار دارد
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان گفت: بازسازی، بهسازی و تجهیز ایستگاه‌های آتش نشانی و تهیه نقشه ممیزی بازار مهمترین برنامه‌های در دستور کار امسال این سازمان است.

شعار سال : مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان گفت: بازسازی، بهسازی و تجهیز ایستگاه‌های آتش نشانی و تهیه نقشه ممیزی بازار مهمترین برنامه‌های در دستور کار امسال این سازمان است.

علی عسکری اظهار کرد: ایستگاه شماره یک آتش نشانی از استحکام خوبی برخوردار نیست بنابراین یکی از مهم‌ترین برنامه سال ۹۸ بازسازی این ایستگاه است.

خبر جدید  انباشت بخش اعظمی از خرمای با کیفیت جنوب کرمان در سردخانه‌ها

وی به بهسازی ایستگاه شماره دو آتش نشانی واقع در جاده تهران و خرید یک دستگاه خودروی اطفای حریق و تجهیز آن، تجهیز دو دستگاه خودروی امداد و نجات و دو دستگاه خودروی اطفای حریق و تهیه نقشه ممیزی بازار نیز را از دیگر برنامه‌های این سازمان در سال جدید عنوان کرد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان اینکه شهرداری‌های مناطق قبل از صدور پروانه ساختمانی، از این سازمان استعلام خواهند گرفت، ادامه داد: کارشناسان این سازمان نقشه‌های ساختمان‌ها را بررسی کرده و دستورالعمل‌های ایمنی را صادر می‌کنند و از مالک تعهد می‌گیریم که مسائل را رعایت کند و وقتی قرار است پایان کار صادر شود در صورت رعایت دستورالعمل‌های لازم پایان کار را تأیید می‌کنیم.

خبر جدید  فرودگاه کرمان آماده باش است

وی ادامه داد: ساختمان‌های مسکونی از پنج طبقه به بالا و ساختمان‌های تجاری بیش از ۲۵ متر مربع، شامل این طرح می‌شوند و حتماً باید تاییدیه آتش نشانی را داشته باشند.شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار:۱۸ اردیبهشت۱۳۹۸، کدخبر:۴۶۱۱۶۰۰،www.mehrnews.com


منبع :: http://shoaresal.ir

خبر جدید  باغ های تاریخی کرمان احیا شوند
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال