20:35:02 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعدد دستگاه‌های متولی فرهنگی باعث از دست دادن تمرکز در تصمیم‌گیری‌ها می‌شود
تعدد دستگاه‌های متولی فرهنگی باعث از دست دادن تمرکز در تصمیم‌گیری‌ها می‌شود
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی به وجود حدود ۳۰ دستگاه متولی فرهنگی در کشور اشاره کرد و افزود: تعدد متولی باعث از دست دادن تمرکز در تصمیم‌گیری‌ها می‌شود و در مقابل آن نیز عدم پاسخگویی در جامعه ایجاد می‌شود. به گزارش ایسنا،  محمدرضا پورابراهیمی، امروز ۱۹ بهمن‌ماه در پنجمین همایش فعالان قرآنی

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی به وجود حدود ۳۰ دستگاه متولی فرهنگی در کشور اشاره کرد و افزود: تعدد متولی باعث از دست دادن تمرکز در تصمیم‌گیری‌ها می‌شود و در مقابل آن نیز عدم پاسخگویی در جامعه ایجاد می‌شود.

به گزارش ایسنا،  محمدرضا پورابراهیمی، امروز ۱۹ بهمن‌ماه در پنجمین همایش فعالان قرآنی استان کرمان، قرآن و عترت را دو محور حرکت جامعه اسلامی از صدر اسلام دانست و گفت: گسترش فضای قرآنی یک ضرورت برای رفتن به سمت آرمان‌های تعیین شده در جهت ایجاد یک حکومت اسلامی مبتنی بر تفکر شیعی است.

خبر جدید  رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس : واگذاری اختیارات به استاندار کرمان ، تحول در نظام اداری کشور

وی از مشکلات اجرایی حوزه فرهنگی در کشور سخن به میان آورد و بیان کرد: تعدد متولیان فرهنگی یکی از مشکلات ما در حوزه فرهنگی می‌باشد، که این مهم باعث آسیب رساندن به این حوزه شده است. به طور مثال در حوزه امنیت می‌دانم که چه کسی چه میزان اختیارات دارد و چه کسی باید پاسخگو باشد، اما اکنون یکی از مشکلات ما در حوزه فرهنگی تعدد مراکز تصمیم‌گیری در حوزه فرهنگی است که باید در این خصوص تدبیری اندیشید.

خبر جدید  ورود بنیاد تعاون بسیج به ساخت و ساز استاندارد در شهر زلزله‌زده کوهبنان

پورابراهیمی از لزوم انسجام دستگاه‌های فرهنگی و آمدن همه آنها زیر یک پرچم واحد سخن به میان آورد و عنوان کرد: با تشکیل اتحادیه فرهنگی باید همه دستگاه‌های متولی فرهنگی زیر یک پرچم واحد بیایند. موضوع اتحادیه‌های فرهنگی رویکردی بود که در کشور باید شکل می‌گرفت اما در برخی استان‌ها انجام نشده و در این زمینه اختلافات جدی وجود دارد.

خبر جدید  گرد و غبار در شرق استان کرمان

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: متاسفانه در یک مجموعه‌ای به خاطر موضوعات قرآنی با یکدیگر در حال مجادله هستند؛ تفکر قرآن مبتنی بر تقواست، اگر تقوا وجود نداشته باشد چه چیزی می‌خواهد اشاعه پیدا کند؟ 

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال