15:04:57 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تدوین پیش‌نویس سند جامع پیشگیری از خشونت در کرمان
تدوین پیش‌نویس سند جامع پیشگیری از خشونت در کرمان
دبیر اجرایی همایش ملی«پیشگیری از خشونت؛ چالش ها و راهکارها» از تدوین سند جامع پیشگیری از خشونت در کرمان خبر داد و گفت: بیش از ۲۴۰ مقاله علمی توسط اندیشمندان و پژوهشگران داخلی به دبیرخانه همایش ارسال شده که پس از ارزیابی، مقالات پذیرفته شده در سطح سخنرانی، چاپ و پوستر ارائه خواهند شد. خبر

دبیر اجرایی همایش ملی«پیشگیری از خشونت؛ چالش ها و راهکارها» از تدوین سند جامع پیشگیری از خشونت در کرمان خبر داد و گفت: بیش از ۲۴۰ مقاله علمی توسط اندیشمندان و پژوهشگران داخلی به دبیرخانه همایش ارسال شده که پس از ارزیابی، مقالات پذیرفته شده در سطح سخنرانی، چاپ و پوستر ارائه خواهند شد.

خبر جدید  هم اندیشی ائمه جمعه و بخشداران شهرستان کرمان

به گزارش ایسنا، «محمدباقر اسلامی» درباره برگزاری همایش ملی «پیشگیری از خشونت، چالش‌ها و راهکارها» اظهار کرد: همایش « پیشگیری از خشونت، چالش ها و راهکارها» با حضور مسئولان ارشد قوه قضاییه آقای دکتر «الفت» معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه و معاونین اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان‌ها و کارشناسان متخصص در تالار وحدت دانشگاه شهید باهنرکرمان برگزار خواهد شد.

خبر جدید  فعالیتهای گروه جهادی دانشگاه امام حسین(ع) در شهرستان کوهبنان

این مقام قضائی افزود: در برگزاری این همایش سازمان‌های مختلف مشارکت داشته‌اند و اساتید صاحب نظر در حوزه‌های جرم‌شناسی، روانشناسی، جامعه‌شناسی، فقهی و حقوقی در این همایش شرکت می‌کنند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان خاطرنشان کرد: از مقالات واصل شده و پژوهش‌های انجام گرفته سند جامع پیشگیری از خشونت تدوین و برنامه راه در این حوزه مشخص خواهد شد.

خبر جدید  لزوم خرید کالای تولید داخل در روزهای پایانی سال/ جناح‌های سیاسی در تحلیل‌های خود از حدود الهی خارج نشوند

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال