6:45:05 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تبعیض از بلایای بشریت و آسیب‌های انقلاب محسوب می‌شود
تبعیض از بلایای بشریت و آسیب‌های انقلاب محسوب می‌شود
گروه سیاست و اقتصاد – امام جمعه کرمان مبارزه جدی با فقر و فساد و تبعیض را مورد تأکید قرار داد و با اشاره به اهمیت موضوع گفت: تبعیض از بلایای بشریت و آسیب‌های انقلاب محسوب می‌شود. به گزارش ایکنا از کرمان، حجت‌الاسلام حسن علیدادی‌سلیمانی، امام جمعه کرمان در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مرکز

گروه سیاست و اقتصاد – امام جمعه کرمان مبارزه جدی با فقر و فساد و تبعیض را مورد تأکید قرار داد و با اشاره به اهمیت موضوع گفت: تبعیض از بلایای بشریت و آسیب‌های انقلاب محسوب می‌شود.

به گزارش ایکنا از کرمان، حجت‌الاسلام حسن علیدادی‌سلیمانی، امام جمعه کرمان در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مرکز کرمان با طرح این مسئله که آیا جوامع اسلامی در دنیای کنونی براساس فقه اسلامی رفتار می‌کنند یا خیر گفت: براساس فقه و اصول اسلامی، مسلمانان و کشورهای اسلامی نه تنها حق ندارند ظلم کرده و با ظلم همراهی داشته باشند، بلکه سکوت در برابر ظلم و ظالم هم جایز نیست.
وی با بیان اینکه اگر عده‌ای سیاهی لشکر ظلم نشوند و ظالم را همراهی نکنند، ظالم به تنهایی نمی‌تواند ظلم کند، افزود: ما حق نداریم در دستگاه ظلم وارد شده و اسباب ظلم را فراهم ‌کنیم.
علیدادی‌سلیمانی بیان کرد: از آسیب‌های انقلاب، امید بستن به بیگانگان و نادیده گرفتن توان داخلی است، ریزش‌ها همیشه در طول حرکت‌های اسلامی بوده و در انقلاب ما هم هست، اما باید بدانیم که در برابر ریزش‌ها، رویش‌ها وجود دارد.
امام جمعه کرمان در بخش دیگری از سخنان خود مبارزه جدی با فقر و فساد و تبعیض را مورد تأکید قرار داد و با اشاره به اهمیت موضوع تصریح کرد: تبعیض از بلایای بشریت و آسیب‌های انقلاب محسوب می‌شود.
وی تأکید کرد: در آینده حتما دشمنی‌ها سخت‌تر و پیچیده‌تر می‌شوند و دشمنان زمانی که از ایستادن رودررو ناامید شدند، فشار اقتصادی را بیشتر می‌کنند، لذا از اکنون باید برای آن برنامه‌ریزی داشت.
منبع: ستاد اقامه نماز جمعه استان کرمان
انتهای پیام

خبر جدید  همایش غذای حلال درکرمان

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال