14:00:24 - جمعه 16 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تبدیل حمام ظهیرالدوله به موزه جواهرات جنوب شرق کشور
تبدیل حمام ظهیرالدوله به موزه جواهرات جنوب شرق کشور
استاندار کرمان از جسارت و جرات شورای چهارم سخن به میان آورد و بیان کرد: کسی باور نمی کرد که پروژه میدان آزادی آغاز شود و کارهای لازم در سریعترین زمان ممکن انجام شود. به گزارش ایسنا، “علیرضا رزم حسینی” پیش از ظهر امروز ۲۷ بهمن ماه در مراسم بهره برداری از پل باغملی گفت:

استاندار کرمان از جسارت و جرات شورای چهارم سخن به میان آورد و بیان کرد: کسی باور نمی کرد که پروژه میدان آزادی آغاز شود و کارهای لازم در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

به گزارش ایسنا، “علیرضا رزم حسینی” پیش از ظهر امروز ۲۷ بهمن ماه در مراسم بهره برداری از پل باغملی گفت: در آغاز خدمتگذاری بنده در استانداری کرمان، شهردار وقت گزارشی از شهر کرمان ارایه داد که گفتم چرا اقدامات عمرانی انجام نمی دهید گفتند که پول نداریم و پیشنهاد دادم که اگر شرکتی ۵۰ درصد پول نقد و ۵۰ درصد زمین بخواهد قبول می کنید که کارهای عمرانی در سطح شهر کرمان انجام دهید؟ که با موافقت شهردار وقت روبرو شدم.

وی از جسارت و جرات شورای چهارم سخن به میان آورد و بیان کرد: کسی باور نمی کرد که پروژه میدان آزادی آغاز شود و کارهای لازم در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

خبر جدید  اقتصاد اسلامی، اقتصادی است با نظارت دولت و رسمیت پذیرفتن بخش خصوصی

استاندار کرمان از همکاری شوراهای دوره چهارم و پنجم با نهادهای اجرایی ذیربط سخن گفت و افزود: عمارت باغ فتح آباد را هیچ کس نمی دانست که کجا است و در آغاز مسئولیت بنده یک مخروبه بود که آن را بدون پول دولتی بازسازی کردیم به طوری که هم اکنون یک میلیون گردشگر از آن بازدید کرده این در حالی است که این باغ هنوز بدهی دارد و این بدهی پروژه ها در همه جای دنیا متداول است.

 وی ادامه داد: کف سازی بازار کرمان از دیگر اقدامات بزرگ عمرانی انجام شده ردر این دولت است ضمن آنکه بازسازی باغ بیرم آباد، کنسولگری انگلیس در سال جاری بدون هیچ پول دولتی به اتمام خواهند رسید و افتتاح خواهند شد.

خبر جدید  زمین لرزه ۴.۸ ریشتری فاریاب را لرزاند

رزم حسینی باغ لله را بعد از حمام گنجعلی خان را یکی از شاهکارهای شهر کرمان دانست و تصریح کرد: باغ لله نیز در این دولت بازسازی شده است که می تواند به یکی از مراکز گردشگری کرمان تبدیل شود، همچنین حمام ظهیرالدوله به موزه جواهرات جنوب شرق کشور تبدیل خواهد شد.

وی نورپردازی شهر و گلزار شهدا را یکی دیگر از  اقدامات صورت گرفته در چند سال اخیر برشمرد و عنوان کرد: رییس شورای شهر قول مساعد داده است که ماهانه مبلغی را بابت پروژه‌های شهر پرداخت کند و اگر چنین موضوعی رخ دهد بنده قول می‌دهم که ظرف یک سال و نیم آینده همه پروژه های شهر کرمان به بهره‌برداری برسند.

خبر جدید  تشییع پیکر محیط بان مهدی احمدی نیک در قلعه گنج

استاندار کرمان با تاکید برآنکه توسعه و عمران شهر نباید متوقف شود، اظهار کرد: اگر پروژه‌ای نیاز به اصلاحیه دارد شهرداری این کار را انجام دهند و نگران تامین منابع مالی آن نباشد.

وی با تاکید بر اینکه با پول دولتی نمی توان اقدامات توسعه ای انجام داد و شهر را باید با شرکت های توانمند ساخت، به تشریح سایر اقدامات صورت گرفته در سال اخیر در راستای توسعه استان کرمان پرداخت و بیان کرد: کارخانه پلاسمای خون یکی از پنج کارخانه بزرگ جهان است که در کرمان در حال احداث است.

 

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال