12:42:22 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تامین ۲۵ تن اقلام مورد نیاز مناطق زلزله زده در کمپین دانشجویی” آه کوهبنان”
تامین ۲۵ تن اقلام مورد نیاز مناطق زلزله زده در کمپین دانشجویی” آه کوهبنان”
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای استان کرمان عنوان کرد:گروههای جهادی اکنون وارد فاز جمع آوری کمکهای مردمی شده اند و در قالب کمپین “آه کوهبنان” بیش از ۲۵ تن اقلام مورد نیاز مردم زلزله زده تامین شده است که این اقلام شامل کانکس، پتو، کنسروجات و دارو می باشند. به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان؛ناصر بهروز

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای استان کرمان عنوان کرد:گروههای جهادی اکنون وارد فاز جمع آوری کمکهای مردمی شده اند و در قالب کمپین “آه کوهبنان” بیش از ۲۵ تن اقلام مورد نیاز مردم زلزله زده تامین شده است که این اقلام شامل کانکس، پتو، کنسروجات و دارو می باشند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان؛ناصر بهروز در رابطه با برگزاری اردو‌های جهادی زمستانه گفت:: در فاصله بین دو ترم حدود ۷۰۰ نفر در قالب ۲۵ گروه جهادی به مناطق محروم استان در شهرستان‌های کهنوج، بم و مناطق زلزله زده و حاشیه شهر کرمان اعزام شدند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان کرمان افزود: براساس شناسایی‌هایی که در هر منطقه صورت پذیرفته و برپایه ظرفیت‌های آن منطقه فعالیت‌های گروه‌های جهادی تقسیم بندی شده است که شامل توانمندسازی، مباحث فرهنگی، رفع آسیب‌های اجتماعی، پروژه‌های عمرانی مثل طرح‌های آبرسانی، سرویس‌های بهداشتی و ساخت مدارس بوده است.

خبر جدید  تداعی بهار ۵۷ انقلاب در زمستان ۹۶/مردم کرمان باردیگر غلبه حق برباطل را فریاد زدند

وی با اشاره به ماموریت گروه‌های جهادی اظهار داشت: نگاه ما به اردو‌های جهادی، حل مساله است یعنی سعی کردیم معضلات را پیدا کنیم و نسبت به حل آن مساله گام‌های موثری برداریم.

بهروز در رابطه با فعالیت‌های جهادی در منطقه زلزله زده کوهبنان تشریح کرد: از روز ابتدایی زلزله تا کنون بیش از ۷۰۰ نفر از دانشجویان جهادگر در منطقه حضور پیدا کردند که در ابتدا عملیات آواربردای و امداد و نجات را انجام می‌دادند و در روز‌های بعد از زلزله خدماتی همچون راه اندازی آشپزخانه که قریب به ۱۰ هزار پرس غذای گرم بین مردم توزیع شد.

خبر جدید  بدون حضور و انتقاد مردم نمی‌توانیم مسیر پیشرفت را طی کنیم/ انقلابی را به ثمر رساندیم که هیچ قدرت خارجی حامی آن نبود

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان کرمان ادامه داد: گروه‌های جهادی اکنون وارد فاز جمع آوری کمک‌های مردمی شده اند و در قالب کمپین “آه کوهبنان” بیش از ۲۵ تن اقلام مورد نیاز مردم زلزله زده تامین شده است که این اقلام شامل کانکس، پتو، کنسروجات و دارو می‌باشند.

وی با تاکید بر استمرار حضور گروه‌های جهادی در مناطق زلزله زده خاطرنشان کرد: گروه‌های جهادی از این به بعد بیشتر در مناطق زلزله زده حضور خواهند داشت و این فعالیت‌ها تا دو سال آینده جهت کمک به بازسازی و ساخت و ساز مناطق آسیب دیده ادامه خواهد داشت.

خبر جدید  پشت پرده خلع ید قرارگاه خاتم از پروژه‌های شهر کرمان

ناصر بهروز در خصوص اردو‌های جهادی نوروزی گفت: در ایام نوروز بیش از ۱۵۰۰ نفر در قالب گروه‌های جهادی جهت اتمام پروژه‌های نیمه تمام قبلی و تمرکز بر حاشیه شهر کرمان و حضور در شهرک‌های سیدی، صنعتی و انتهای شهرک پدر در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی و کمک به خانواده‌های آسیب دیده به فعالیت می‌پردازند.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال