11:00:21 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تالیف ۱۲۸ عنوان کتاب با محوریت نقش استان کرمان در دفاع مقدس
تالیف ۱۲۸ عنوان کتاب با محوریت نقش استان کرمان در دفاع مقدس
مدیر کل حفظ و آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان با بیان این مطلب که ۱۲۸ عنوان کتاب در خصوص نقش استان کرمان در دفاع مقدس در استان کرمان تالیف شده یا در حال تالیف است، اظهار کرد: در استان کرمان ۲۶۸ شهید گمنام در ۹۶ مکان آرمیده‌اند. به گزارش ایسنا، “محمدمهدی ابوالحسنی”

مدیر کل حفظ و آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان با بیان این مطلب که ۱۲۸ عنوان کتاب در خصوص نقش استان کرمان در دفاع مقدس در استان کرمان تالیف شده یا در حال تالیف است، اظهار کرد: در استان کرمان ۲۶۸ شهید گمنام در ۹۶ مکان آرمیده‌اند.

به گزارش ایسنا، “محمدمهدی ابوالحسنی” شامگاه شنبه ۱۲ اسفندماه در نشست مشترک شورای دفاع مقدس و شورای ایثار و شهادت گفت: موزه دفاع مقدس یکی از مراکز فرهنگی در استان کرمان در خصوص حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس است.

خبر جدید  میزان فعالیت معین اقتصادی راین قابل قبول نیست

وی با بیان این مطلب که ۱۲۸ عنوان کتاب در خصوص نقش استان کرمان در دفاع مقدس در استان کرمان تالیف شده یا در حال تالیف است، تصریح کرد: در استان کرمان ۲۶۸ شهید گمنام در ۹۶ مکان آرمیده‌اند.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با درخواست اختصاص بودجه‌ای برای اعزام راهیان نور، عنوان کرد: بودجه‌ای نیز برای ساخت و ساز حرم شهدای گمنام اختصاص یابد.

خبر جدید  سفر به شهر افسانه‌ای کلوت‌ها

محمدرضا حسنی سعدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان نیز در این جلسه با بیان این مطلب که ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا در ایران است، گفت: باید یاد و سیره شهدا را نگهداریم و به نسل‌های بعدی منتقل کنیم.

وی از وجود ۲۲۶هزار و ۶۱ شهید در کشور تاکنون خبر داد و عنوان کرد: یادواره شهدای در کرمان به خوبی برگزار می شود مخصوصا یادواره شهدای رفسنجان باشکوه برگزار می‌شود، ضمن آنکه براساس نظر سنجی استان کرمان در زمینه حضور مردم در گلزارهای شهدا، رتبه اول در کشور کسب کرد.

خبر جدید  فعالیت گروههای جهادی در مناطق زلزله زده کوهبنان

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال