21:36:52 - سه‌شنبه 11 آگوست 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تاثیرگذاری صدا وسیما در کاهش معضلات اجتماعی
تاثیرگذاری صدا وسیما در کاهش معضلات اجتماعی
در ۲۴ساعت گذشته ۷۸بیمار بستری مبتلا به کرونا در استان کرمان شناسایی شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما کرمان دادستان کرمان در نشستی در صداو سیمای مرکز کرمان با تبریک روز خبرنگار گفت: صدا وسیما رسانه تاثیرگذاری در کاهش معضلات اجتماعی است  و می تواند با استفاده از بنیه کارشناسی خود در جهت پیشگیری و درمان مشکلات جامعه تلاش کند.   دادخدا سالاری افزود:بخشی از نارضایتی مردم ناشی از بد عملکردن مسولان است و صدا و سیما به عنوان زبان گویای جامعه باید مشکلات و حرف مردم را منعکس کند تا مردم اطمینان خاطر داشته باشند صدای آنها شنیده می شود.    علیرمضانی مدیرکل صدا وسیمای مرکز کرمان هم با قدردانی از همکاری مجموعه دستگاه قضایی با صدا وسیما گفت:  صدا وسیما مسیرش تبیین حق مردم و دفاع از ان است و در این جهت هر انچه لازم باشد انجام میدهد .   دادستان کرمان گفت: صدا و سیما به عنوان زبان گویای جامعه باید مشکلات و حرف مردم را منعکس کند.

خبر جدید  مسئولان در محقق شدن فرامین مقام معظم رهبری تلاش کنند

 دادستان کرمان در نشستی در صداو سیمای مرکز کرمان با تبریک روز خبرنگار گفت: صدا وسیما رسانه تاثیرگذاری در کاهش معضلات اجتماعی ست و می‌تواند با استفاده از بنیه کارشناسی خود در جهت پیشگیری و درمان مشکلات جامعه تلاش کند.
دادخدا سالاری افزود: بخشی از نارضایتی مردم ناشی از بد عملکردن مسولان است و صدا و سیما به عنوان زبان گویای جامعه باید مشکلات و حرف مردم را منعکس کند تا مردم اطمینان خاطر داشته باشند صدای آن‌ها شنیده می شود.
علی رمضانی مدیرکل صدا وسیمای مرکز کرمان هم با قدردانی از همکاری مجموعه دستگاه قضایی با صدا وسیما گفت: صدا وسیما مسیرش تبیین حق مردم و دفاع ازآن است و در این جهت هر آن چه لازم باشد انجام می دهد.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  شرکت 550 نفر در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن در کهنوج
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال