8:22:15 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تألیف کتاب وصیتنامه‌های شهدا یکی دیگر از ابتکارات استان کرمان است
تألیف کتاب وصیتنامه‌های شهدا یکی دیگر از ابتکارات استان کرمان است
گروه فرهنگی – استاندار کرمان تألیف کتاب وصیتنامه‌های شهدا را یکی دیگر از ابتکارات استان کرمان در حوزه حفظ و نشر آثار دفاع مقدس دانست. به گزارش ایکنا از کرمان، علیرضا رزم‌حسینی، استاندار کرمان دیروز یکشنبه، ۱۳ اسفند در نشست مشترک شورای دفاع مقدس و شورای ایثار و شهادت، گفت: چندین سال از جنگ‌های جهانی

گروه فرهنگی – استاندار کرمان تألیف کتاب وصیتنامه‌های شهدا را یکی دیگر از ابتکارات استان کرمان در حوزه حفظ و نشر آثار دفاع مقدس دانست.

به گزارش ایکنا از کرمان، علیرضا رزم‌حسینی، استاندار کرمان دیروز یکشنبه، ۱۳ اسفند در نشست مشترک شورای دفاع مقدس و شورای ایثار و شهادت، گفت: چندین سال از جنگ‌های جهانی اول و دوم می‌گذرد اما هنوز فیلم‌ها و مطالبی در این خصوص ساخته و منتشر می‌شود.
وی به فداکاری‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: رزمندگان در ۸ سال دفاع مقدس بدون هیچ امتیاز ویژه‌ای داوطلبانه در جبهه‌های جنگ حضور یافته و از مرز و بوم خود دفاع کردند، بنابراین موظفیم که یاد، خاطره و سیره آنها را نشر دهیم.
استاندار کرمان تألیف کتاب وصیتنامه‌های شهدا را یکی دیگر از ابتکارات استان کرمان در حوزه حفظ و نشر آثار دفاع مقدس دانست و بیان کرد: باید در نکوداشت و حفظ آثار شهدا تلاش کنیم، همچنین دستگاه‌ها می‌توانند اسناد و مدارکی که در خصوص پشتیبانی از دفاع مقدس در آن زمان انجام داده‌اند را از آرشیوهای خود پیدا کنند و ارائه دهند، ضمن این که ما نیز درصدی از بودجه فرهنگی سال آینده دستگاه‌ها را به این امر اختصاص خواهیم داد.
وی پیشنهاد داد: وصیتنامه رزمندگانی که در قید حیات هستند با رضایت خودشان نیز چاپ کنید و سقف انتظارات و آرمان‌های آنها در زمان جنگ را با اکنون مقایسه نمایید.
رزم‌حسینی یکی از دغدغه های استان کرمان را عدم جذب وام‌های خوداشتغالی دانست و اظهارکرد: فداکاری در حوزه کارآفرینی و جهاد اقتصادی کمتر از ایثار و شهادت نیست.
انتهای پیام

خبر جدید  تبدیل خانه های قدیمی به مرغداری/ صدای پای آنفلوانزا به گوش می رسد

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال