6:39:09 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیان فقط نقاط ضعف بازی کردن در زمین دشمن است
بیان فقط نقاط ضعف بازی کردن در زمین دشمن است
گروه فرهنگی – معاون بسیج رسانه کشور گفت: دولت از بدنه نظام است، تخریب دولت و اینکه فقط نقاط ضعف را بیان کنیم بازی کردن در زمین دشمن است اما انتقاد به وضعیت بد اشکالی ندارد. به گزارش ایکنا از کرمان، حجت الاسلام زکریا نیکویی، معاون بسیج رسانه کشور دیروز سه‌شنبه، ۸ اسفند در جمع‌بندی

گروه فرهنگی – معاون بسیج رسانه کشور گفت: دولت از بدنه نظام است، تخریب دولت و اینکه فقط نقاط ضعف را بیان کنیم بازی کردن در زمین دشمن است اما انتقاد به وضعیت بد اشکالی ندارد.

به گزارش ایکنا از کرمان، حجت الاسلام زکریا نیکویی، معاون بسیج رسانه کشور دیروز سه‌شنبه، ۸ اسفند در جمع‌بندی تور ۲ روزه خبری بسیج رسانه استان در جمع خبرنگاران در محل فرمانداری رودبار جنوب گفت: در سال‌های قبل شاید خیلی از آسیب‌های اجتماعی و محرومیت‌ها بود، اما حرکت اقتصادمقاومتی که از منویات مقام معظم رهبری است در کرمان ایجاد شده و ثمره آن را در استان مشاهده می‌کنیم.
وی با بیان اینکه عده‌ای در کرمان می‌خواهند سیاه‌نمایی کنند و دولت را بزنند، افزود: دولت از بدنه نظام است، تخریب دولت و اینکه فقط نقاط ضعف را بیان کنیم بازی کردن در زمین دشمن است اما انتقاد به وضعیت بد اشکالی ندارد.
حجت الاسلام نیکویی بیان کرد: قبل از انقلاب روستاها اصلاً امکانات نداشت، خوب است اینها را ببینیم و این حرکت‌های خوب در استان باید دیده شود لذا برازنده یک رسانه نیست که درباره افتتاحیه‌ها تیتر «افتتاحِ یک افتضاح» بزند، گرچه بعضی از این‌ها این است که آن بینش لازم در آن رسانه نیست.
معاون بسیج رسانه کشور اظهارکرد: به طور مثال در کوهبنان عده‌ای نشسته‌اند و فقط کلیپ درست می‌کنند که دولت و استاندار را بزنند در حالی‌که بسیاری از افرادی که نیاز به کانکس داشتند را شناسایی کردیم و به آنها تحویل دادیم و اعلام شده که هر کس کانکس بخواهد می توانند به فرمانداری مراجعه کرده و پس از بررسی مددکاران ما در صورت احتیاج به آنها تحویل داده می شود.
وی تأکید کرد: شهرستان قلعه‌گنج که روزگاری کسی نمی‌توانست از آنجا عبور کند، اما امروز باید به آنجا رفت و اقدامات مثبتی که به واسطه طرح های اقتصاد مقاومتی در آنجا ایجاد شده را دید.
انتهای پیام

خبر جدید  توجه به فیوضات و برکات ماه رجب و ایام اعتکاف

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال