11:28:43 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
به ازای هر ۱۰۰۰ شهربابکی یک تخت بیمارستانی وجود دارد
به ازای هر ۱۰۰۰ شهربابکی یک تخت بیمارستانی وجود دارد
معاون اجتماعی وزارت بهداشت با تاکید برآن‌که به نظر می‌رسد بیمارستان‌ شهربابک چیزی حدود ۱۰۰ تا ۱۱۰ تخت کمبود دارد، عنوان کرد: نماینده، فرماندار و رئیس شبکه بهداشت شهربابک نوید داده‌اند که با مشارکت خیرین، ساخت بیمارستان دومی را هم برای این شهرستان خواهیم داشت. به گزارش ایسنا، “ایازی” در حاشیه افتتاح بلوک زایمان طبیعی

معاون اجتماعی وزارت بهداشت با تاکید برآن‌که به نظر می‌رسد بیمارستان‌ شهربابک چیزی حدود ۱۰۰ تا ۱۱۰ تخت کمبود دارد، عنوان کرد: نماینده، فرماندار و رئیس شبکه بهداشت شهربابک نوید داده‌اند که با مشارکت خیرین، ساخت بیمارستان دومی را هم برای این شهرستان خواهیم داشت.

به گزارش ایسنا، “ایازی” در حاشیه افتتاح بلوک زایمان طبیعی L.D.R بیمارستان ولیعصر(عج) با بیان این‌که یکی از دغدغه‌هایی که خانواده‌ها دارند مسئله زایمان خانم‌هاست، گفت: وزارت بهداشت در طرح تحول سلامت طرح توسعه بلوک‌های زایمانی را در دستور کار خود قرار داده است.

خبر جدید  شبکه های اجتماعی محیط امنی برای تبادل اطلاعات شخصی نیستند

وی با بیان این مطلب که بخشی از هزینه‌های بلوک‌های زایمان از محل تحول سلامت تأمین می‌شود، اظهار کرد: مجموعه L.D.R بیمارستان شهربابک با مشارکت خیرین ساخته شده است.

معاونت اجتماعی وزیر بهداشت تصریح کرد: به نظر می‌رسد با توجه به نرخ موالیدی که درشهرستان شهربابک داریم در حال حاضر این مجموعه بتواند به طور کامل پاسخگوی هموطنان‌مان در این شهرستان باشد.

ایازی با اشاره به این‌که جمعیت شهربابک حدود صد هزار نفر است و این بیمارستان حدود صد تخت خواب دارد، یادآور شد: در شهربابک به ازای هر یک هزار نفر یک تخت بیمارستانی وجود دارد که با توجه به اهدافی که ما در نظام سلامت پیش‌بینی کرده‌ایم قرار است این میزان ۲٫ ۱ تا ۲٫ ۳ برسد.

خبر جدید  ما در دوران مقاومت فرهنگی هستیم

معاون اجتماعی وزارت بهداشت اظهار کرد: ما هم به عنوان وزارت بهداشت متعهد می‌شویم تجهیز آن که قریب به نیمی از هزینه‌هاست را تقبل و مجوزهای لازم را برای این کار صادر خواهیم کرد.

مرتضی زاده رئیس شبکه بهداشت شهربابک نیز با بیان اینکه این زایشگاه حدود ۸۵۰ متر مربع زیر بنا دارد، گفت: ۲ میلیارد تومان برای ساخت این محل توسط خیر هزینه شده است.

خبر جدید  همگامی با فتنه و دشمن جفا به نظام و شهداست/فریب افکار عمومی از انگیزه‌های شایعه‌پراکنی است

وی با اشاره به این‌که کار ساخت این مرکز طی دو سال اخیر به اتمام رسیده است، افزود: تجهیز این مکان توسط وزارت بهداشت و چیزی ۷۰۰ میلیون تومان بوده است.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال