9:02:08 - جمعه 15 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهشت معادن از فقر اکتشافات رنج می‌برد
بهشت معادن از فقر اکتشافات رنج می‌برد
استاندارکرمان در جلسه شورای عالی معادن استان، گفت: استان کرمان با اینکه به بهشت معادن مشهور است در حال حاضر از فقر اکتشافات رنج می برد. شعار سال: علیرضا رزم حسینی در شورای عالی معادن استان با حضور سرقینی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، افزود: اتفاقات خوبی در دولت یازدهم در بخش معدن استان کرمان

استاندارکرمان در جلسه شورای عالی معادن استان، گفت: استان کرمان با اینکه به بهشت معادن مشهور است در حال حاضر از فقر اکتشافات رنج می برد.

شعار سال: علیرضا رزم حسینی در شورای عالی معادن استان با حضور سرقینی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، افزود: اتفاقات خوبی در دولت یازدهم در بخش معدن استان کرمان رخ داده است به گونه ای که در بخش پهنه های جدید اکتشافی، اکتشافات خوبی در استان در حال انجام است، ضمن آنکه برخی از معادنی که مدتی غیر فعال بودند، در این دوره فعال شدند.

خبر جدید  تحویل منازل زلزله زدگان کوهبنان تا پایان شهریورسال آينده

وی با بیان این مطلب که در زنجیره ارزش فولاد اقدامات خوبی صورت گرفته و زنجیره فولاد در استان کرمان تکمیل شده است، یادآور شد: با افتتاح و کلنگ زنی چند طرح فولادی در آینده نزدیک، جایگاه استان کرمان در بخش تولید فولاد در مرتبه بالاتری قرار می گیرد.

استاندار کرمان تصریح کرد: استان کرمان با توجه به اینکه به بهشت معادن معروف است اما در حال حاضر از فقر اکتشافی رنج می برد که امید می رود در دولت دوازدهم دیگر شاهد فقر اکتشافات در استان نباشیم.

خبر جدید  دستگیری سارقان مسلح خودرو در منوجان کرمان

رزم حسینی با اشاره به راه اندازی شورای عالی معادن استان ها، خاطر نشان کرد: انتظار می رود با راه اندازی شورای عالی معادن، اختیارات لازم به استان ها در این زمینه تفویض شود تا بتوانیم با همگرایی و هم افزایی دستگاه های مربوط، توسعه معادن را محقق و زیرساخت های معدنی لازم را فراهم کنیم.

استاندار کرمان با اشاره به نقشی که معادن می توانند در توسعه مناطق داشته باشند، تصریح کرد: شرکت های توسعه گرا باید به مسئولیت اجتماعی خود عمل کنند، اما سوال اینجاست که معادن استان کرمان چه میزان در توسعه استان کرمان نقش داشته اند.

خبر جدید  حمایت استاندار کرمان از برگزاری جایزه هوشنگ مرادی کرمانی

وی به گردش مالی شرکت های تولیدی استان اشاره کرد و افزود: گردش های مالی شرکت هایی که در استان فعال هستند باید در استان باشد و این موضوع که حساب های آنها در بانک های تهران سپرده باشد، توجیه ندارد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری کار ایران ، تاریخ انتشار ۲۳آذر ۹۶، کدمطلب:۵۷۰۲۱۰، www.ilna.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال