6:43:45 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بنای شهدا، امام، انقلاب و اسلام تربیت اسلامی است
بنای شهدا، امام، انقلاب و اسلام تربیت اسلامی است
گروه سیاست و اقتصاد – امام جمعه موقت عنبرآباد گفت: از صدقات جاریه شهید باهنر و شهید رجایی که حیات تربیتی جامعه را تضمین می‌کند، همین بنای امور تربیتی در آموزش و پرورش است و بنای شهدا، امام، انقلاب و اسلام همین تربیت اسلامی است. به گزارش ایکنا از کرمان، حجت‌الاسلام محمود بهروزه، امام جمعه

گروه سیاست و اقتصاد – امام جمعه موقت عنبرآباد گفت: از صدقات جاریه شهید باهنر و شهید رجایی که حیات تربیتی جامعه را تضمین می‌کند، همین بنای امور تربیتی در آموزش و پرورش است و بنای شهدا، امام، انقلاب و اسلام همین تربیت اسلامی است.

به گزارش ایکنا از کرمان، حجت‌الاسلام محمود بهروزه، امام جمعه موقت عنبرآباد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن توصیه به تقوای الهی گفت: یکی از آثار تقوا که حائز اهمیت و ارزشمند است و در آیه‌ای از سوره مبارکه طلاق اشاره شده است دوری از گناه است و عدالت محوری به‌دور از سلایق شخصی و حزبی، پایه تقوا است.
وی با اشاره به هشتم اسفند روز امور تربیتی افزود: از صدقات جاریه شهید باهنر و شهید رجایی که حیات تربیتی جامعه را تضمین می‌کند، همین بنای امور تربیتی در آموزش و پرورش است و بنای شهدا، امام، انقلاب و اسلام همین تربیت اسلامی است.
امام جمعه موقت عنبرآباد بیان کرد: بنای تربیت فرزندان در خانواده خیلی مهم است و اگر این تربیت به شکل صحیح اتفاق افتاد فرزندان آبرو و شرف را برای والدین به ارمغان می‌آورند وگرنه مایه سرافکندگی و شرم خواهند بود.
حجت‌الاسلام بهروزه با اشاره به مسائل تربیتی در سند ۲۰۳۰ گفت: این نوع تربیت که در بندهای سند کذایی ۲۰۳۰ است، با تربیت اسلامی ما هیچ سنخیتی ندارد و اینطور نیست که هرچه غرب برای ما دوخت به تن کنیم.
امام جمعه موقت عنبرآباد تصریح کرد: دلیلی برای ما نیست که در برجامی که هیچ سودی برای ما نداشته بمانیم و این را مسؤولان باید متوجه باشند.
وی اظهارکرد: با عنایت به سخنان مقام معظم رهبری امروز بزرگترین جهاد در میدان تبلیغات، امیدوار کردن مردم به آینده است البته با رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم توسط مسؤولان کشور امکانپذیر است.
حجت‌الاسلام بهروزه با انتقاد از بالا رفتن قیمت برخی اجناس گفت: باز کردن راه‌های قاچاق کالا به اقتصاد کشور ضربه می‌زند و این به نفع ملت نیست بلکه باید با اجرای اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توان داخلی، معضل اقتصادی کشور را برطرف کرد.
وی با اشاره به اغتشاش اخیر فرقه‌ای ضاله و شهادت جمعی از نیروهای نظامی در تهران تأکید کرد: دشمن با هر حربه‌ای از هر موقعیتی سوء استفاده می‌کند تا به انقلاب ضربه بزند لذا از قوه قضاییه خواهان برخورد قاطعانه با عوامل این ناامنی و اغتشاش هستیم.
منبع: شورای سیاست گزاری نمازجمعه استان کرمان
انتهای پیام

خبر جدید  جشنواره فیلم رشد تأثیر زیادی در رسیدن به اهداف تربیتی دارد

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال