6:26:51 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری یادواره شهدا، بهترین راه انتقال ارزش‌ها به نسل جوان است
برگزاری یادواره شهدا، بهترین راه انتقال ارزش‌ها به نسل جوان است
گروه سیاست و اقتصاد – معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: برگزاری یادواره شهدا، بهترین راه انتقال ارزش‌ها به نسل جوان است چراکه نسل سوم و چهارم، دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس را ندیده‌ و درک نکرده‌اند. به گزارش ایکنا از کرمان، رضا طلابیگی، معاون آموزش ابتدایی اداره

گروه سیاست و اقتصاد – معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: برگزاری یادواره شهدا، بهترین راه انتقال ارزش‌ها به نسل جوان است چراکه نسل سوم و چهارم، دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس را ندیده‌ و درک نکرده‌اند.

به گزارش ایکنا از کرمان، رضا طلابیگی، معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان دیروز دوشنبه، ۱۴ اسفند در مراسم یادواره شهدای مدافع حرم که در محل دبیرستان دخترانه شاهد زرند برگزار شد، گفت: برگزاری یادواره شهدا، بهترین راه انتقال ارزش‌ها به نسل جوان است چراکه نسل سوم و چهارم، دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس را ندیده‌ و درک نکرده‌اند.
وی از ایثار و شهادت، به عنوان یک فرهنگ متعال در زمره‌ی عالی‌ترین مفاهیم الهی و نتیجه والاترین ارزش‌ها یاد کرد و افزود: یک انسان متعهد می‌‌تواند به آن مقام دست یابد.
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان بیان کرد: این مفاهیم اثر‌گذار و حرکت آفرین قادرند تا فضای یک جامعه را به صورت گسترده‌ای تحت تأثیر قرار دهند و والاترین برکات را برای آن به همراه داشته باشند.
طلابیگی از لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و حفظ و حراست از آرمان‌های شهدا را یک تکلیف و وظیفه همگانی عنوان و اظهارکرد: باید در این زمینه تلاش کرده و جامعه را به سمت آرمان‌های شهداء سوق دهیم.
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانتأکید کرد: امنیت، پیشرفت و آرامش امروز ایران اسلامی در میان بحران‌ها و ناامنی‌های کشورهای منطقه مدیون ایثارگری و خون مقدس شهدای ایران اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس است.
حجت‌الاسلام محمود محمدی، رئیس دادگستری شهرستان زرند نیز در ادامه به گوشه‌ای از کرامات شهدا اشاره کرد و اظهار داشت: آنچه امروز شهدا از ما می‌خواهند ادامه راهشان با رعایت حجاب و عفاف، نیکی به پدر و مادر و خوب درس خواندن است.
وی تصریح کرد: امروزه اگر رشادت‌ها و جان فشانی‌های شهدا و ایثارگران به خوبی برای قشرهای مختلف مردم بیان و معرفی گردد و به قالب‌های کلیشه‌ای تبدیل نشود، بیشترین و بهترین نتایج را به همراه دارد.
رئیس دادگستری شهرستان زرند تصریح کرد: همه‌ی ما مدیون شهداء و ایثارگران بوده و یکی از راه‌هایی که می‌‌توانیم ادای دین کنیم، شناساندن همه جانبه‌ی آنان بر نسل‌هایی است که شهداء و مسیری که در آن قدم گذاشته‌اند را، به خوبی درک نکرده‌اند.
انتهای پیام

خبر جدید  در قرارداد گمرکی ایران و روس چه گذشت؟

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال