6:29:18 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری همایش ملی پیشگیری از خشونت، چالش‌ها و راهکارها در کرمان
برگزاری همایش ملی پیشگیری از خشونت، چالش‌ها و راهکارها در کرمان
گروه اجتماعی – رئیس کل دادگستری استان کرمان از برگزاری همایش ملی پیشگیری از خشونت، چالش‌ها و راهکارها با حضور حجت‌الاسلام محسنی‌اژه‌ای، معاون اول قوه قضائیه در کرمان خبر داد و گفت: همایش ملی خشونت در روز پنج شنبه این هفته ۱۰اسفند ماه در تالار وحدت دانشگاه باهنر برگزار می‌شود.  به گزارش ایکنا از کرمان،‌

گروه اجتماعی – رئیس کل دادگستری استان کرمان از برگزاری همایش ملی پیشگیری از خشونت، چالش‌ها و راهکارها با حضور حجت‌الاسلام محسنی‌اژه‌ای، معاون اول قوه قضائیه در کرمان خبر داد و گفت: همایش ملی خشونت در روز پنج شنبه این هفته ۱۰اسفند ماه در تالار وحدت دانشگاه باهنر برگزار می‌شود.

 به گزارش ایکنا از کرمان،‌ یدالله موحد، رئیس کل دادگستری استان کرمان دیروز دوشنبه، ۷ اسفند از برگزاری همایش ملی پیشگیری از خشونت، چالش‌ها و راهکارها با حضور حجت‌الاسلام محسنی‌اژه‌ای، معاون اول قوه قضائیه در کرمان خبر داد و گفت: همایش ملی خشونت در روز پنج شنبه این هفته ۱۰اسفند با حضور تعدادی از مقامات کشوری و استانی و اساتید برجسته و صاحب نظر کشوری در حوزه‌های جرم‌شناسی، روانشناسی، جامعه‌شناسی، فقهی و حقوقی در تالار وحدت دانشگاه شهید باهنرکرمان برگزار می‌شود.
وی افزود:خشونت جزء مسائل اجتماعی حاد جامعه امروز بوده که در تمامی مناطق جغرافیایی و در سطوح مختلف زندگی اجتماعی مشاهده می‌شود و شامل طیف وسیعی از اعمال عمدی خشن جسمانی، روانی، عاطفی و کلامی بوده که تاثیر مخربی بر سلامت جسم و روان افراد به جا می‌گذارد.
موحد بیان کرد: توجه به این پدیده و مبارزه با آن جهت حفظ امنیت، سلامت و آرامش جامعه اهمیت بسزایی دارد و بنابراین نیازمند مبارزه قطعی، مؤثر و نتیجه بخش هستیم که باید از درون و بطن جامعه آغاز و سپس با تمرکز به سیاست جنایی مشارکتی و خصوصا لحاظ انواع پیشگیری فرد‌مدار و جامعه‌مدار در حل این معضل قدام کرد.
منبع: روابط عمومی اداره کل دادگستری استان کرمان
انتهای پیام

خبر جدید  روزنامه های کرمان ۱۱ تیر ۱۳۹۷

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال