20:20:37 - یکشنبه 11 اکتبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری نشست دانشجویان دانشگاه آزاد کرمان با رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس / به وعده‌های انتخاباتی پورابراهیمی رسیدگی شد
برگزاری نشست دانشجویان دانشگاه آزاد کرمان با رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس / به وعده‌های انتخاباتی پورابراهیمی رسیدگی شد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمان گفت: نشست تخصصی اعضای هسته بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان با ریاست کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

سید سجاد مهدوی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو گفت: نشست تخصصی اعضای هسته بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان با ریاست کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی برگزار شد. در این جلسه با توجه به قول‌های انتخاباتی آقای پورابراهیمی برای حل مشکل حاشیه نشینی مطرح شد.

مهدوی ادامه داد: در این جلسه که با حضور اعضای هسته مطالبه گری بسیح دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان بود در ابتدا با توجه به اینکه دکتر پورابراهیمی در زمان تبلیغات انتخاباتی شان در ویژه برنامه کافه انتخابات بسیح دانشجویی دانشگاه آزاد قول‌هایی دادند که سوال شد که این وعده‌ها به کجا رسیده است.

خبر جدید  برندگان بیست و سومین جشنواره هنر و ادبیات دینی قرآن و عترت + جدول

این فعال دانشجویی افزود: یکی از این وعده‌ها حل مشکل حاشیه نشینی بود که ایشان در توضیحات خود اشاره کردند که جلسات متعددی برای حل آن صورت گرفته و طرحی قرار شده که اجرا شود که به دلیل کرونا به تعویق افتاده، ولی در حال انجام است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین قرار شد دکترپورابراهیمی گزارشی شامل صورت جلسات با دستگاه‌ها و اقدامات انجام شده را به این هسته تحویل داده و وعده دعوت دستگاه‌هایی که مقداری کم کاری کرده اند را برای مطالبه گری به ما دادند.

خبر جدید  لزوم حمایت از اقتدار موجود در جامعه

موسوی عنوان کرد: همچنین در پایان دکتر پورابراهیمی به بیان اظهاراتی پیرامون نامه ایشان به ریاست جمهوری در خصوص حکم مدیرعامل گل گهر پرداختند و این اتفاق را وظیفه خود دانستند.  
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال