6:34:33 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری جشنواره استانی خوشنویسی قرآن و عترت
برگزاری جشنواره استانی خوشنویسی قرآن و عترت
گروه فعالیت‌های قرآنی: همزمان با هفته قران و عترت، جشنواره استانی خوشنویسی قرآن و عترت همراه با تقدیر و تجلیل از هنرمندان خوشنویس استان کرمان، با حضور قائم‌مقام ارشاد استان کرمان، امام جمعه شهرستان و معاون سیاسی فرماندار دیروز دوشنبه، ۱۶ بهمن در شهرستان بافت برگزار شد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، احمد

گروه فعالیت‌های قرآنی: همزمان با هفته قران و عترت، جشنواره استانی خوشنویسی قرآن و عترت همراه با تقدیر و تجلیل از هنرمندان خوشنویس استان کرمان، با حضور قائم‌مقام ارشاد استان کرمان، امام جمعه شهرستان و معاون سیاسی فرماندار دیروز دوشنبه، ۱۶ بهمن در شهرستان بافت برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، احمد وفایی، قائم‌مقام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در جشنواره استانی خوشنویسی قرآن و عترت شهرستان بافت، خدمات ایران به اسلام را متفاوت و گوناگون ارزیابی و گفت: البته در این میان سهم هنرمندان بسیار با اهمیت و برجسته است، طراحی زیبای مساجد در ایران نشان می‌دهد که هنرمندان در این زمینه درخشیده و اسلام را تبلیغ کرده‌اند.
وی افزود: هنر و زبان آن، بسیار با اهمیت بوده و از طریق آن می‌تواند به اوج و کمال رسید و به بسیاری از اهداف فرهنگی دست یافت.
حجت‌الاسلام مهدی‌زاده، امام جمعه بافت نیز در این مراسم از لزوم استفاده از خط و هنر ایرانی در نوشتن قرآن کریم و دیگر کتب دینی و اسلامی گفت و تشریح کرد: همه مراجع بزرگ ما نیز به این امر اهتمام دارند و برای استفاده از آن همواره تاکید کرده‌اند، این مهم علاوه بر کتب دینی و اسلامی برای اشعار نیز صادق است.
یادآور می‌شود، در چهارمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و همزمان با هفته قران و عترت، جشنواره استانی خوشنویسی قرآن و عترت همراه با تقدیر و تجلیل از هنرمندان خوشنویس استان، با حضور قائم‌مقام ارشاد استان، امام جمعه شهرستان و معاون سیاسی فرماندار در شهرستان بافت برگزار شد.

خبر جدید  اسکان ۶۱ هزار و ۲۶ نفر روز مسافر در مراکز اسکان فرهنگیان استان

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال