9:06:25 - چهارشنبه 31 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برپایی ۱۵۰ غرفه در نمایشگاه قرآن کرمان
برپایی ۱۵۰ غرفه در نمایشگاه قرآن کرمان
گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس اتحادیه تشکل‌ها و مؤسسه‌های قرآنی استان کرمان گفت: نمایشگاه در دو بخش نمایشگاهی و فروشگاهی تدارک دیده شده و در مجموع بیش از ۱۵۰ غرفه برپا شده است. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، محمدعلی مشهدی، رئیس اتحادیه تشکل‌ها و مؤسسه‌های قرآنی استان کرمان دیروز سه‌شنبه، ۱۰ بهمن در مراسم

گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس اتحادیه تشکل‌ها و مؤسسه‌های قرآنی استان کرمان گفت: نمایشگاه در دو بخش نمایشگاهی و فروشگاهی تدارک دیده شده و در مجموع بیش از ۱۵۰ غرفه برپا شده است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، محمدعلی مشهدی، رئیس اتحادیه تشکل‌ها و مؤسسه‌های قرآنی استان کرمان دیروز سه‌شنبه، ۱۰ بهمن در مراسم افتتاح دوازدهمین نمایشگاه قرآن و عترت کرمان گفت: نمایشگاه در دو بخش نمایشگاهی و فروشگاهی تدارک دیده شده و در مجموع بیش از ۱۵۰ غرفه برپا شده است.
وی افزود: علاوه بر مردمی بودن این نمایشگاه یعنی واگذاری بخش اجرایی آن به مردم، حضور مؤسسه‌ها در آن پررنگ است و بیش از ۹۷ درصد نمایشگاه را شامل می‌شوند.
مشهدی تصریح کرد: برنامه جدیدی که امسال به نمایشگاه قرآن و عترت استان کرمان اضافه شده است و می‌تواند، اثرگذار باشد، کارگاه‌های ویژه هنرمندان به منظور تبادل نظر ظرفیت‌های بالای قرآنی است تا در راستای ترویج پیام‌های قرآنی از هنر به عنوان یک ابزار قدرتمند استفاده کنیم.
یادآور می‌شود، دوازدهمین نمایشگاه بزرگ قرآن و عترت استان کرمان تا ۱۶ بهمن‌ماه سال جاری ادامه دارد.

خبر جدید  بارندگی حدود ۵۰ و ۶۰ میلی‌متری در کرمان طی یک هفته

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال