10:21:17 - جمعه 29 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برخی بخش‌های بیمارستان‌های قدیمی کرمان در مقابل زلزله ایمن نیستند
برخی بخش‌های بیمارستان‌های قدیمی کرمان در مقابل زلزله ایمن نیستند
رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: اگر زلزله ۶ ریشتری در کرمان رخ دهد برخی از بخش‌های بیمارستان‌های قدیمی شهر دچار آسیب‌های جدی خواهند شد که در این زمینه هشدار لازم را داده‌ایم. شعار سال: رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: اگر زلزله ۶ ریشتری در کرمان رخ دهد برخی از بخش‌های بیمارستان‌های قدیمی شهر دچار

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: اگر زلزله ۶ ریشتری در کرمان رخ دهد برخی از بخش‌های بیمارستان‌های قدیمی شهر دچار آسیب‌های جدی خواهند شد که در این زمینه هشدار لازم را داده‌ایم.

شعار سال: رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: اگر زلزله ۶ ریشتری در کرمان رخ دهد برخی از بخش‌های بیمارستان‌های قدیمی شهر دچار آسیب‌های جدی خواهند شد که در این زمینه هشدار لازم را داده‌ایم.

 دکتر حمیدرضا رشیدی‌نژادامروز هفتم دی‌ماه در دیدار اعضای هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی کرمان با استاندار با اشاره به اینکه در کرمان به ازای هر ۱۰۰۰نفر متوسط تخت بیمارستانی ۱٫۲ است، ادامه داد: در دولت یازدهم و دوازدهم در حدود یک هزار تخت به تخت های بیمارستانی کرمان اضافه شده است.

خبر جدید  سردار شهید مسعود زکی زاده

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه بیمارستاهای شهید باهنر، افضلی پور، شهید بهشتی و شفا از جمله چهار بیمارستان‌های کرمان هستند که وابسته به دانشگاه علوم پزشکی کرمان هستند، ادامه داد: بیمارستان شهید باهنر کرمان در سال ۱۳۲۸ تاسیس شده است و پیش بینی می شود ساختمان جدید این بیمارستان با ۲۴۰ تخت بیمارستانی تا اردیبهشت ماه سال ۹۷ به بهره‌برداری برسد.

خبر جدید  اقبال ارگ تاریخی بم در نوروز 97

وی از مقاوم بودن بیمارستان افضلی‌پور در برابر زلزله سخن به میان آورد و تصریح کرد: بیمارستان شفا ۵۶ سال قدمت دارد و بخش های آن پراکنده است ضمن آنکه در این بیمارستان ۳۷۷ تخت بیمارستانی وجود دارد ضمن آنکه از سوی دیگر نیز بیمارستان شهید بهشتی ۱۲۰ تخت خواب مصوب دارد که ضریب اشتغال این بیمارستان بالای ۱۰۰ درصد است.

خبر جدید  گشایش نمایشگاه "کرنش به حافظ " در موزه هنرهای معاصر کرمان

وی به نیاز مبرم کرمان به ایجاد بیمارستان جدید را تاکید کرد و ادامه داد: کرمان به بیمارستان استاندارد و نوین با بیش از ۷۰۰ تخت بیمارستانی نیاز دارد، اما برای احداث بیمارستان جدید در کرمان با دو منع مالی و زمین روبرو هستیم.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار ۷دی ۹۶، کدمطلب:۹۶۱۰۰۷۰۳۸۲۲، www.isna.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال