9:32:21 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برای حل مشکل کم آبی من نباید مژده دهم ،آب دست خداست
برای حل مشکل کم آبی من نباید مژده دهم ،آب دست خداست
وزیر کشاورزی دولت دوازدهم در پاسخ به سوالی پیرامون مشکل کمبود آب در دشت رفسنجان اظهار داشت: برای حل مشکل کم آبی من نباید مژده دهم، آب دست خداست. به گزارش خبرگزاری بسیج ازکرمان؛ محمود حجتی در حاشیه مراسم افتتاح هتل هیلان رفسنجان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم رفسنجان واقعا در خور تقدیر و

وزیر کشاورزی دولت دوازدهم در پاسخ به سوالی پیرامون مشکل کمبود آب در دشت رفسنجان اظهار داشت: برای حل مشکل کم آبی من نباید مژده دهم، آب دست خداست.

به گزارش خبرگزاری بسیج ازکرمان؛ محمود حجتی در حاشیه مراسم افتتاح هتل هیلان رفسنجان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم رفسنجان واقعا در خور تقدیر و تشکر هستند از حضور در صحنه‌های قبل انقلاب جنگ تحمیلی و تمامی عرصه‌های پس از انقلاب.

خبر جدید  پز اپوزیسیون گرفتن غلط است/باید خاک پای ملت را بوسید/ با تعلقات جناحی وشخصی نمی توان خدمت کرد

وی افزود: مردم رفسنجان در کشاورزی سرآمد بودند و پیشتاز هستند و علیرغم همه مشکلات اقلیمی در این کویر بی آب سرسختانه با طبیعت ساختند و توانستند شهرشان را بسازند.

حجتی خاطر نشان کرد: هتل هیلان نمونه‌ای است که به همت مردم همین دیار احداث شده است.

وی در پاسخ به سوالی پیرامون مشکل کمبود آب در دشت رفسنجان اظهار داشت: برای حل مشکل کم آبی من نباید مژده دهم، آب دست خداست.

خبر جدید  نخستین سالگرد شهید مدافع حرم در کرمان

حجتی گفت: این آب را خوب و به موقع استفاده کنیم با همین آب خیلی بهتر از این می‌توانیم هم تولید محصول کنیم هم تولید ارزش افزوده کنیم و هم اشتغال را افزایش دهیم.

وی تصریح کرد: گلخانه‌ها، سیستم‌های نوین آبیاری و کشت‌های کم مصرف این‌ها کار‌هایی است که به ما برمیگردد که با همکاری مردم در حال انجام

خبر جدید  زنگ انقلاب در کرمان نواخته شد

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال