11:33:10 - پنج‌شنبه 1 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بدون حضور و انتقاد مردم نمی‌توانیم مسیر پیشرفت را طی کنیم/ انقلابی را به ثمر رساندیم که هیچ قدرت خارجی حامی آن نبود
بدون حضور و انتقاد مردم نمی‌توانیم مسیر پیشرفت را طی کنیم/ انقلابی را به ثمر رساندیم که هیچ قدرت خارجی حامی آن نبود
رئیس‌جمهور تاکید کرد: مردم هستند که از نظام حفاظت می‌کنند؛ این شما مردم هستید که در کنار دولت می‌توانید پیشرفت ایران بزرگ را بسازید بدون حضور و نظر و رای مردم و حتی بدون انتقاد مردم نمی‌توانیم مسیر پیشرفت و سعادت را بپیماییم. به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در بدو ورود

رئیس‌جمهور تاکید کرد: مردم هستند که از نظام حفاظت می‌کنند؛ این شما مردم هستید که در کنار دولت می‌توانید پیشرفت ایران بزرگ را بسازید بدون حضور و نظر و رای مردم و حتی بدون انتقاد مردم نمی‌توانیم مسیر پیشرفت و سعادت را بپیماییم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در بدو ورود به کرمان با حضور در جمع خبرنگاران عنوان کرد: برای من جای افتخار است که در ایام مبارک دهه فجر و در سالروز ورود امام به کشور توفیق یافتم تا در میان شما مردم خونگرم و دلاور و انقلابی و ایثارگر استان کرمان شهر کریمان و در جمع شما مردم وفادار شهر زیبای سیرجان باشم.

خبر جدید  ضرورت به‌روزرسانی طرح جامع ترافیک شهر کرمان

وی افزود: برای ما این روزها یادآور دلاوری مردم سرزمین ما است. مردمی در این روز به صحنه آمدند و فداکاری و ایثار کردند و حکومت مورد نظر خود را بر مبنای شرع اسلام و نظر و رای مردم به نام جمهوری اسلامی ایران بنا نهادند، ما مردم ایران افتخار می‌کنیم که تنها انقلابی را به ثمر رساندیم که هیچ قدرت خارجی و هیچ ابرقدرتی پشت این انقلاب و حامی آن نبود و خود مردم به تنهایی با اتحاد و ایثار و فداکاری‌شان در برابر رژیم تا دندان مسلحی ایستادند که همه ابرقدرت‌ها از آن رژیم حمایت می‌کردند.

خبر جدید    آیین رونمایی از پوستر  جشنواره رسانه های برتر استان کرمان

رئیس‌جمهور تاکید کرد: مردم با دست خالی و با ایثار و فداکاری نظام دیکتاتوری را در این سرزمین سرنگون کردند و برای اولین بار در تاریخ زندگی‌شان پای صندوق رای واقعی قرار گرفتند. هنوز دو ماه از پیروزی انقلاب نگذشته بود که امام مردم را پای صندوق رای دعوت کرد تا مردم نظام مورد نظر خود را انتخاب کنند.

وی خاطرنشان کرد: در تایخ انقلاب‌های دنیا انقلابی را پیدا نمی‌کنید که کمتر از دو ماه مردم پای صندوق آمده باشند آنچه برای ما مهم است این است که در انقلاب به هویت و فرهنگ اسلامی ما و راه اهل بیت و حکومت مردم سالار با ایثار و فداکاری مردم دست یافتیم. در کل منطقه و جهان افتخار می‌کنیم که نظام ما را مردم با رای شان انتخاب کردند.

خبر جدید  دستگيري باند كلاهبرداري فروش خودروهاي لوكس در فضاي مجازي

روحانی گفت: این مردم هستند که از نظام حفاظت می‌کنند این شما مردم هستید که در کنار دولت می‌توانید پیشرفت ایران بزرگ را بسازید بدون حضور و نظر و رای مردم و حتی بدون انتقاد مردم نمی‌توانیم مسیر پیشرفت و سعادت را بپیماییم.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال