14:29:52 - سه‌شنبه 26 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با همه توان و امکانات موجود برای سرعت بخشیدن به پروژه‌های انتقال آب کرمان استفاده می کنیم
با همه توان و امکانات موجود برای سرعت بخشیدن به پروژه‌های انتقال آب کرمان استفاده می کنیم
به گزارش خبرگزاری موج، «رضا اردکانیان» در حاشیه بازدید از خط انتقال آب از سد نساء به بم و بروات گفت: امیدوارم تسهیل‌گر مسیر توسعه این استان در  مدیریت منابع آب باشیم. وی با قدردانی از همکاران اجرای این طرح، اظهار کرد: گزارش‌های تفضیلی در خصوص این طرح از سوی نماینده مردم شهرستان بم و

به گزارش خبرگزاری موج، «رضا اردکانیان» در حاشیه بازدید از خط انتقال آب از سد نساء به بم و بروات گفت: امیدوارم تسهیل‌گر مسیر توسعه این استان در  مدیریت منابع آب باشیم.

وی با قدردانی از همکاران اجرای این طرح، اظهار کرد: گزارش‌های تفضیلی در خصوص این طرح از سوی نماینده مردم شهرستان بم و براوات در مجلس شورای اسلامی به ما ارایه شد که با پیگیری‌ها، امیدواریم در آینده نزدیک این طرح راه‌اندازی شود.

خبر جدید  یازدهمین جشنواره موسیقی نواحی پایان یافت

وزیر نیرو با اشاره به جلسه شورای آب همیاران استان کرمان تصریح کرد: در این جلسه به جزئیات این طرح و ضرورت تسریع آن طرح و آب سالم در بخش شرب پرداخته شد که امید می‌رود در نخستین فرصت با بررسی‌ها از نزدیک و با تنوع امکاناتی که وجود دارد به تکمیل طرح کمک کنیم تا با سرعت بیشتری صورت پذیرد.

خبر جدید  برگزاری اردوی جهادی دانشجویان علوم پزشکی جیرفت در مناطق محروم رودبار جنوب

اردکانیان با اشاره به این‌که پروژه‌های انتقال آب استان کرمان در وزارتخانه مورد بررسی بیشتر خواهند گرفت، خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط عمومی کشور از همه توان و امکانات موجود برای سرعت بخشیدن به اتمام این طرح استفاده خواهیم کرد.

وی تأمین آب شرب سالم را از اولویت‌های مهم وزارت دانست و اظهار امیدواری کرد در انجام این وظیفه نهایت تلاش را داشته باشیم.

خبر جدید  لا‌به‌لای جنازه نخل‌ها خیار می‌کاریم

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال