22:16:56 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
باید افرادی را به انقلاب نزدیک کنیم که با انقلاب فاصله دارند
باید افرادی را به انقلاب نزدیک کنیم که با انقلاب فاصله دارند
سرلشکر سلیمانی در جلسه سیاست گذاری کنگره ۶۵۰۰ شهید استان کرمان تأکید نمود:باید سفره شهداء را مانند سفره رمضان پهن کنیم، سفره شهید سفره ضیافت الله است و همه را وارد این راه بکنیم و نباید خوف کنند از اینکه در جمع ما بیایند. به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان؛فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران  امشب

سرلشکر سلیمانی در جلسه سیاست گذاری کنگره ۶۵۰۰ شهید استان کرمان تأکید نمود:باید سفره شهداء را مانند سفره رمضان پهن کنیم، سفره شهید سفره ضیافت الله است و همه را وارد این راه بکنیم و نباید خوف کنند از اینکه در جمع ما بیایند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان؛فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران  امشب ۲۱ بهمن ماه در جلسه سیاست گذاری کنگره ۶۵۰۰ شهید استان کرمان با گرامیداشت دهه فجر و یاد شهدای انقلاب و دفاع مقدس اظهار کرد:شاید بیشترین کتاب‌هایی که مورد علاقه مقام معظم رهبری است، کتاب‌های خاطرات دفاع مقدس و تالیفاتی در این زمینه است.

خبر جدید  نقاط حادثه خیر شهر کرمان اصلاح می شود

سردار سرلشکرقاسم سلیمانی افزود:مسئولان عراقی که ترجمه عربی کتاب “من زنده‌ام” را خوانده بودند می‌گفتند باورمان نمی‌شود چنین برخوردی با اسرای ایرانی آن هم اسیر زن شده باشد.

وی افزود: در حوادث بعد از جنگ و حوادثی مانند داعش اتفاق افتاد، می‌بینیم افرادی را که عجیب و غریب بودند و چگونه جوان‌ها می‌آمدند که شهید حججی یک نمونه بود.

وی با اشاره به اینکه امروز متاسفانه فضایی در برخی جا‌ها به وجود آمده، تصریح کرد: به حزب اللهی‌ها می‌گویم با افرادی رفیق شوید که فاصله دارند و افرادی را به انقلاب نزدیک کنید که با انقلاب فاصله دارند و دنبال کسانی بروید که بتوانید به جمع خود اضافه کنید و این می‌شود و باید این فرصت را فراهم کنیم.

خبر جدید  آغاز دوره آموزشی تکمیلی بسیج در شهرستان بافت

فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به برگزاری کنگره ۶۵۰۰ شهید استان کرمان بیان کرد: تعدادی از اساتید دانشگاه به ویژه بخش علوم انسانی هر کدام مسوول بخشی از کار شده اند که خیلی مهم است و اینکه دانشجویان را درگیر و آن‌ها را با فکر شهید و خانواده شهداء آشنا کرد، خیلی مهم است.

خبر جدید  برگزاری یادواره شهدای گمنام در دانشگاه پیام نور کرمان

وی افزود: باید این سفره را مانند سفره رمضان پهن کنیم، سفره شهید سفره ضیافت الله است و همه را وارد این راه بکنیم و نباید خوف کنند از اینکه در جمع ما بیایند.

 

 

 

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال