20:06:41 - سه‌شنبه 30 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازسازی صحنه قتل در یکی از پارک‌های جیرفت
بازسازی صحنه قتل در یکی از پارک‌های جیرفت
با حضور بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان جیرفت صحنه قتل پارک ولی عصر جیرفت با حضور قاتل و عوامل اصلی حادثه بازسازی شد. به گزارش ایلنا، بازپرس شعبه دوم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت در حاشیه بازسازی صحنه قتل اظهار داشت: سوم بهمن‌ماه سال‌جاری مقارن با ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه شب

با حضور بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان جیرفت صحنه قتل پارک ولی عصر جیرفت با حضور قاتل و عوامل اصلی حادثه بازسازی شد.

به گزارش ایلنا، بازپرس شعبه دوم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت در حاشیه بازسازی صحنه قتل اظهار داشت: سوم بهمن‌ماه سال‌جاری مقارن با ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه شب پس از اعلام مرجع انتظامی مبنی بر وقوع نزاع منجر به قتل فردی به هویت (ع- م)در پارک‌ولیعصر جیرفت بلافاصله همراه کارگاهان پلیس  آگاهی در صحنه حاضر و موضوع در دست بررسی قرار گرفت.

خبر جدید  توقیف خودروی حامل شترقاچاق دررابر

قاضی سلیمانی افزود: با بررسی موضوع و محل وقوع قتل، مشخص شد تعدادی جوان که عمدتاً در سنین ۲۲ تا ۲۵ سالگی هستند به مشاجره لفظی و درگیری فیزیکی با یکدیگر می‌پردازند که در همین حین متاسفانه مقتول با وارد کردن یک ضربه چاقو   اقدام به قتل می کند و از محل حادثه متواری می‌شود.

بازپرس دادسرای جیرفت بیان کرد: همان ساعات اولیه تمامی افراد دخیل در نزاع و حاضر در صحنه قتل دستگیر و هویت قاتل به نام (ع- د) شناسایی و دستورات قضائی لازم برای دستگیری قاتل صادر شد.  

خبر جدید  آغاز مرمت آثار آسیب دیده فرهنگی کوهبنان به زودي

وی عنوان کرد: با پیگیری‌های قضایی و تلاش نیروهای خدوم انتظامی قاتل کمتر از ۴۸ ساعت در محل مخفیگاهش در شهرستان جیرفت دستگیر شد.

سلیمانی با بیان اینکه متهم با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده، تصریح کرد: در تحقیقات و بازجویی‌های اولیه مشخص شد قاتل ۲۶ ساله دارای سابقه آدم‌ربائی و ایراد ضرب و جرح و فرار از خدمت سربازی در پرونده خود دارد.

بازپرس پرونده با اشاره به اینکه قتل یاد شده بدون سبق تصمیم و بصورت آنی و در اثر عدم مهارت در کنترل خشم به وقوع پیوسته، گفت: تجربه نشان داده بسیاری از قتل‌هایی که بر اثر نزاع رخ می‌دهد در اکثر موارد با تصمیم آگاهانه و برنامه قبلی نبوده و معمولا مشاجره لفظی، عصبانیت و ناتوانی افراد در کنترل خشم باعث بروز این چنین حوادث می شود.

خبر جدید  اجرای طرح ۱۴ شب ۱۴ مسجد+گزارش

وی بیان کرد: مصرف مشروبات الکلی یکی از عوامل اصلی و تشدید کننده در بروز جرائم خشن و نزاع‌های خیابانی است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال