8:22:22 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازدید علمی دانش‌آموزان از مرکز انتقال نفت رفسنجان
بازدید علمی دانش‌آموزان از مرکز انتقال نفت رفسنجان
گروه اجتماعی – به منظور آشنایی با نحوه انتقال فرآورده‌های نفتی دانش‌آموزان رفسنجانی دیروز یکشنبه، ۱۳ اسفند از مرکز انتقال نفت این شهرستان بازدید کردند. به گزارش ایکنا از کرمان، احمد وقاری رئیس مرکز انتقال نفت رفسنجان با اشاره به اینکه خط مشی منطقه مبنی بر پایبندی به مسئولیت اجتماعی و درنظر گرفتن آموزش دانش‌آموزان

گروه اجتماعی – به منظور آشنایی با نحوه انتقال فرآورده‌های نفتی دانش‌آموزان رفسنجانی دیروز یکشنبه، ۱۳ اسفند از مرکز انتقال نفت این شهرستان بازدید کردند.

به گزارش ایکنا از کرمان، احمد وقاری رئیس مرکز انتقال نفت رفسنجان با اشاره به اینکه خط مشی منطقه مبنی بر پایبندی به مسئولیت اجتماعی و درنظر گرفتن آموزش دانش‌آموزان در راستای آشنایی آنان با نحوه انتقال و ذخیره‌سازی فرآورده‌های نفتی قرار دارد، گفت: جمعی از دانش‌آموزان دختر مقطع متوسطه رفسنجان به‌منظور آشنایی با نحوه عملکرد اتاق‌ کنترل، لاین‌های ورودی و خروجی و نحوه ذخیره‌سازی فرآورده در مخازن نفت از این مرکز بازدید کردند و در جریان نحوه کارکرد این تجهیزات از نزدیک قرار گرفتند.
وی افزود: طی این بازدید در رابطه با نحوه انتقال فرآورده‌های نفتی و اینکه به چه میزان این فرآیند سخت و هزینه‌بر است توضیحاتی به دانش‌آموزان ارائه شد تا آنان متوجه صرفه‌جویی در مصرف این ثروت تجدید ناپذیر شوند و در ادامه آنان با اهمیت حفظ حریم و ایمنی خطوط لوله و فرآورده‌های نفتی، خطراتی که ممکن است بر اثر تعارض به این خطوط متوجه فرد شود و با علائم هشداردهنده مسیر خطوط لوله (مارکرها) از نزدیک آشنا شدند.
علی ابراهیمی، ارشد واحد ابزار دقیق منطقه در ادامه بازدید نیز در رابطه با تجهیزات ابزار دقیقی در راستای پایداری انتقال و ذخیره‌سازی مواد نفتی و همچنین در رابطه با سیستم‌های کنترل توضیحاتی به دانش‌آموزان ارائه کرد.
منبع: روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه جنوب‌شرق
انتهای پیام

خبر جدید  مرمت خانه سیستانی ها در بم

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال