6:39:09 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازدید استاندار کرمان از پروژه بازساری خانه‌باغ تاریخی وزیری
بازدید استاندار کرمان از پروژه بازساری خانه‌باغ تاریخی وزیری
گروه فرهنگی – علیرضا رزم‌حسینی استاندار کرمان دیروز شنبه، ۱۲ اسفند از پروژه احیا و بازسازی خانه باغ تاریخی وزیری بازدید کرد. به گزارش ایکنا از کرمان، علیرضا رزم‌حسینی استاندار کرمان همراه با معاون امور عمرانی استانداری، فرماندار، شهردار کرمان از پروژه احیا و بازسازی خانه باغ تاریخی وزیری بازدید کرد.استاندار کرمان با حضور در

گروه فرهنگی – علیرضا رزم‌حسینی استاندار کرمان دیروز شنبه، ۱۲ اسفند از پروژه احیا و بازسازی خانه باغ تاریخی وزیری بازدید کرد.

به گزارش ایکنا از کرمان، علیرضا رزم‌حسینی استاندار کرمان همراه با معاون امور عمرانی استانداری، فرماندار، شهردار کرمان از پروژه احیا و بازسازی خانه باغ تاریخی وزیری بازدید کرد.
استاندار کرمان با حضور در خانه باغ تاریخی وزیری از بخش‌های مختلف این عمارت بازدید به عمل آورد و از نزدیک در جریان روند اجرای پروژه مرمت و بازدید خانه باغ وزیری قرار گرفت.
یادآور می‌شود، خانه باغ وزیری مربوط به دوران قاجاریه است و حدود ۱۷۰ سال قدمت دارد و با بیش از ۵ هزار متر مساحت توسط بخش خصوصی در حال بازسازی و مرمت است و فاز نخست این پروژه تاکنون ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و پیش‌بینی می‌شود تا تابستان سال آینده مورد بهره‌برداری قرار گیرد.
منبع: روابط عمومی استانداری کرمان
انتهای پیام

خبر جدید  نخستین سمینار ملی ایران‌شناسی در رفسنجان برگزار شد

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال