11:13:56 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازداشت ۹ نفر به اتهام اقدام علیه امنیت داخلی کشور در کرمان
بازداشت ۹ نفر به اتهام اقدام علیه امنیت داخلی کشور در کرمان
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دادگستری کرمان، دادخدا سالاری اظهار داشت: در حال حاضر تعداد ۹ نفر به اتهام اقدام علیه امنیت داخلی کشور، اغتشاشات دی ماه گذشته در کرمان بازداشت هستند. وی با اعلام اینکه استان کرمان کمترین میزان دستگیری در اغتشاشات دی ماه گذشته را داشت، عنوان کرد: در

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دادگستری کرمان، دادخدا سالاری اظهار داشت: در حال حاضر تعداد ۹ نفر به اتهام اقدام علیه امنیت داخلی کشور، اغتشاشات دی ماه گذشته در کرمان بازداشت هستند.

وی با اعلام اینکه استان کرمان کمترین میزان دستگیری در اغتشاشات دی ماه گذشته را داشت، عنوان کرد: در خصوص تمامی متهمان اغتشاشات اخیر در دادسرای کرمان اتخاذ تصمیم شده است و برخی از متهمان با قرار مناسب آزاد و برای تعداد کمی از متهمان کیفرخواست صادر و پرونده به دادگاه ارسال و در حال حاضر فقط تعداد اندکی از متهمان در بازداشت به سر می‌برند. اتهام متهمین بازداشت شده در ناآرامی‌های دی ماه گذشته اقدام علیه امنیت داخلی کشور است.

خبر جدید  آزاد سازی ۲۱ هکتار از اراضی حاشیه شهر کرمان

سالاری بیان کرد: با توجه به اشراف خوب اطلاعاتی در سطح استان کرمان، با کلیه عواملی که در صدد ناامنی و تخریب امنیت مردم تلاش می‌کنند با قاطعیت و در کوتاهترین زمان ممکن با آنان برخورد قانونی صورت خواهد پذیرفت.

دادستان کرمان عنوان کرد: جوانان باید با هوشیاری فریب وعده‌های دروغین دشمنان را نخورند و تحت تاثیر صحبت‌ها و مطالب القاء شده از سوی عناصر بیگانه قرار نگیرند.

خبر جدید  دو قلاده توله خرس در روستای رمشک

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال