15:04:37 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ایجاد ۱۲۵۰ فرصت شغلی پایدار با نام تا مهر ۹۷ در شهرستان راور
ایجاد ۱۲۵۰ فرصت شغلی پایدار با نام تا مهر ۹۷ در شهرستان راور
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) از ایجاد ۱۲۵۰ فرصت شغلی پایدار و با نام تا مهرماه سال ۹۷ توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره) خبر داد. به گزارش ایسنا، دکتر «مخبر» پیش از ظهر امروز دوم اسفندماه در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان(گام دوم مثلث توسعه اقتصادی) شهرستان راور به میزبانی ستاد اجرایی فرمان امام(ره)

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) از ایجاد ۱۲۵۰ فرصت شغلی پایدار و با نام تا مهرماه سال ۹۷ توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره) خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر «مخبر» پیش از ظهر امروز دوم اسفندماه در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان(گام دوم مثلث توسعه اقتصادی) شهرستان راور به میزبانی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در تهران با تأکید بر این‌که استاندار کرمان، استانداری پا به رکاب و از خودگذشته است که می‌توان الگویی چنین مدل مدیریتی را در سراسر کشور اجرا کرد، افزود: امکان نجات کشور در گروی تکیه به مردم اعم از مالی، دلسوزی و … هم‌چنین انجام کارهای ستادی توسط مدیران در استان‌هاست که این دو مهم در استاندار کرمان به خوبی دیده می‌شود که نیازمند بسط در سراسر کشور است.

خبر جدید  زمین‌لرزه حوالی راور(كرمان)

مخبر با بیان این‌که متأسفانه در برخی استان‌های کشور شاهد هستیم که با توجه به تخصیص و اعتبار مورد نیاز اما شاهد هیچگونه حرکتی نیستیم، اظهار کرد: هدف ما ایجاد ۳۰۰۰ فرصت شغلی تا اسفندماه سال ۹۸ است که تعهد می‌کنیم از این تعداد تا ۳۰ مهر ۹۷، ۱۲۵۰ شغل پایدار در شهرستان راور با نام و مستندات و با تایید استانداری کرمان ایجاد کنیم.

خبر جدید  رشد 61 درصدی بازدید از مکان‌های گردشگری استان کرمان در نوروز 97

وی ادامه داد: توسط ستاد فرمان اجرایی امام(ره) نیز ۳۰۰ میلیون تومان برای بازسازی مراکز فرهنگی آسیب‌دیده، ۵۰۰ میلیون تومان وام قرض‌الحسنه در قالب صندوق‌های خرد روستایی و ۲۰۰ میلیون تومان برای بازسازی اماکن ورزشی آسیب‌دیده شهرستان راور در نظر گرفته خواهد شد.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ۷۹ مصدوم در زلزله سیرچ کرمان

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شعار سال